İstanbul - Balıkesir Otobüs Seferi

13 Kasım 2015İSTANBUL BALIKESİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 40 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 303 km' dir. 

İstanbul – Balıkesir Otobüs Bileti

Otobüs yolculukları kişiye göre değişen bir durumdur. Kimi kişiler otobüs yolculuklarından oldukça mutlu olur kimi kişiler ise otobüs yolculuğunu çok sever. Otobüsle seyahat kişilere göre oldukça değişkenlik gösteren bir durumdur. Yani uzun yolculuklar genellikle sıkıcı olarak karşılanır. Ancak İstanbul- Balıkesir otobüs bileti alınması gibi durumlar oldukça kolaydır. Çünkü şehir arası uzaklık çok fazla yoktur ve bilet fiyatları da oldukça uygundur. Ayrıca size otobüsle yapılan yolculuğun zorluklarından da bahsedecek olursak bu otobüs yolculuğu uzun yollar da oldukça zordur. Çünkü otobüs oldukça uzun süren yollar boyunca da insanı sıkabilir ve otobüs de konfor adına hiçbir şey yoksa yolculuğunuz oldukça sıkıcı geçebilir. Bunun sonucun da ayrıca otobüste verilen hizmet de oldukça önemlidir. Bunun en önemli sonucu da müşteri memnuniyetini en üst sıra da tutmaktadır.

Kolay Bilet Bulma

İstanbul- Balıkesir otobüs bileti gibi otobüs arası çok uzun olmayan şehir arası bilet bulmak kolaydır. Ayrıca bu yolculuklar oldukça uygun fiyatlar da olacağı için oldukça fazla kişi bunları tercih edecektir. Bunun sonucun da yolculuğunuz kaliteli geçecektir. Ayrıca otobüsler de sunulan hizmette oldukça önemlidir. Yani size oldukça iyi şekil de hizmet edilmişse siz de otomatik olarak otobüs yolculuğunu ve otobüs yolculuğu yaptığınız firmaları oldukça fazla sevmektesiniz. Ayrıca otobüs biletlerini en iyi şekil de internet aracılığıyla bulabilmektesiniz. Yani internetten istediğiniz firmadan ve istediğiniz şehre oldukça kolay bir şekil de bilet bulabilir ve bunları oldukça da uygun fiyatlarla satın alabilme şansına da sahipsiniz.

Hızlı Yolculuk

İstanbul- Balıkesir otobüs bileti gibi birbirine yakın şehirler de yolculuklar oldukça hızlı ve yolculuklar oldukça kısa süreler içerisin de bitmektedir. Bundan dolayı bu şehir arası otobüs seyahatleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayrıca eğer bileti ucuza bilet bularak yolculuğu ucuza getirmek istemekteysek bileti önceden internet üzerinden alarak kolayca bilet bulur hem de ucuz fiyatlarla bilet bulma imkânı doğabilmektedir. Ayrıca bileti önceden almak fiyat olarak size oldukça kolaylıklar sağlayabilmekte ve önceden alınan biletler oldukça ucuz fiyatlara size sunula bilmektedir.

İSTANBUL->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

İSTANBUL->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

45 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

50 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

06sa 45dk

50 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

06sa 45dk

45 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

07 saat

45 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi