İstanbul - Artvin Otobüs Seferi

09 Kasım 2015İSTANBUL ARTVİN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 21 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1301 km' dir.

İstanbul – Artvin Otobüs Bileti

Otobüsle seyahat bazen oldukça keyifli olabiliyorken bazen karşımıza oldukça sıkıcı durumlara da sokabilmektedir. Otobüs bileti almadan önce firmayı kullanan arkadaşlarla görüşmek ve ona göre bilet almak en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca fiyat olarak bize en uygun olan firmadan değil en kaliteli firmayla gitmek en mantıklı seçenektir. Ayrıca otobüs firmalarının tamamına da oldukça sıkı bir şekil de güvenmememiz gerekmektedir. Bazı dolandırıcı otobüs firmaları oldukça pahalı bilet fiyatlara hizmet vermektedir. Otobüs tarihinden oldukça önce bir tarihte bilet alarak bu durumun önüne geçebilmektesiniz. İstanbul- Artvin otobüs bileti bulmak ayrıca bir derttir. Bileti önceden alarak sonradan bilet bulamamanın önüne en iyi şekil de geçmektesiniz.

Kolay Bilet Alma

İstanbul- Artvin otobüs bileti kolay almanın yollarından birisi de bileti önceden internet aracılığıyla satın almaktır. Yani siz bileti önceden alarak size rahat bir yolculuk çekmeniz sağlanmaktadır. Biletinizi önceden kolay bir şekil de alarak rahat bir şekil de de yolculuk yapmanızı sağlayarak kendinize rahatlık sağlayabilirsiniz. Ayrıca bileti önceden almak fiyat olarak size oldukça kolaylıklar sağlayabilmekte ve önceden alınan biletler oldukça ucuz fiyatlara size sunula bilmektedir. Bir diğer husus da gişe yerine internet aracılığıyla aldığımız biletler de istediğimiz koltuk numarasını hiç zorlanmadan tek bir tıkla seçebilmektesiniz. Bundan dolayı internetten bilet almak oldukça avantajlı ve mantıklı bir seçenek olmaktadır.

Otobüs Yolculuğu

İstanbul- Artvin otobüs bileti gibi iki uzak şehir arası alınan biletler sırasın da ki yolculuklar oldukça sıkıcıdır. Yani yol oldukça uzun olduğu için bu süre oldukça uzun bir süre olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani biz otobüsle seyahat etmek istemekteysek öncelikle oldukça dikkatli olmak zorundayız. Öncelikle her zaman otobüs bileti bulamamaktayız. Bunu önlemek için otobüs biletlerini önceden almak oldukça mantıklıdır. Bu sebeple otobüsle seyahat sıkıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Otobüs biletleri oldukça çabuk tükenmektedir. Özellikle dini bayram zamanların da bilet bulmak o kadar zordur ki çoğu zaman bulunamamaktadır. Bunu engellemek için biletlerimizi olağanca çabuk almalıyız ve rahat bir seyahat geçirmeliyiz.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ARTVİN
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

 

90 TL

İSTANBUL->ARTVİN
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

 

95 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi