İstanbul - Antalya Otobüs Seferi

08 Kasım 2015İSTANBUL ANTALYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 715 km' dir.

İstanbul – Antalya Otobüs Bileti

Otobüsle seyahat yapmak isteyen kişiler öncelikle iyi bir şekil de düşünmeleri gerekmektedir. Bunların nedenlerinden birisi de otobüs yolculuğunun oldukça uzun süreler teşkil etmesinden kaynaklanmasıdır. Yani biz otobüsle seyahat etmek istemekteysek öncelikle oldukça dikkatli olmak zorundayız. Öncelikle her zaman otobüs bileti bulamamaktayız. Bunu önlemek için otobüs biletlerini önceden almak oldukça mantıklıdır. Yani otobüs tarihinden 2- 3 hafta önce bilet almak bizim işimizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca otobüs firmalarının tamamına da oldukça sıkı bir şekil de güvenmememiz gerekmektedir. Bazı sahtekâr otobüs firmaları oldukça pahalı bilet fiyatlara hizmet vermektedir. Otobüs tarihinden oldukça önce bir tarihte bilet alarak bu durumun önüne geçebilmektesiniz. Ya da biletinizi internet siteleri yardımıyla ya da aracılığıyla da önceden alabilirsiniz. İstanbul- Antalya otobüs bileti bulması oldukça zordur. Genellikle uzaklıktan dolayı çok fazla otobüs kalkmamaktadır. Kalkan otobüsler de oldukça uzun süreler boyunca yolculuğu sürmekte ve oldukça büyük bir eziyetle karşı karşıya kalmaktasınız.

Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul- Antalya otobüs bileti bulmak oldukça zordur. Bunların başın da şehir arası uzaklığın teşkil etmesiyle beraber uzaklık nedeniyle çıkan seferler de ki biletleri çabuk bitmesidir.  Özellikle dini bayram zamanların da bilet bulmak o kadar zordur ki çoğu zaman bulunamamaktadır. Bundan dolayı biletlerinizi önceden alınması en mantıklı olan şeydir ve biletlerimizi önceden alarak kendimizi oldukça işimizi kolaylaştırmış olmaktayız. Bu durumda oldukça kolaylaşan işimiz sayesin de kolay bir şekil de gitmek istediğimiz yere varabiliriz. Ayrıca size otobüs yolculuğu zorluğundan bahsedecek olursak bu yolculuk uzun yollar da oldukça zordur. Çünkü otobüs oldukça uzun yollar da insanı sıkabilir ve otobüs konforlu değilse yolculuğunuz oldukça sıkıcı geçebilir.

Uzun Yolculuk

İstanbul- Antalya otobüs bileti bulmak bazen oldukça zor olabilmektedir. Bilet almadan önce internetten bir fiyat araştırması yapılması en mantıklı olan şeylerdendir. Yani biletleri önceden kontrol ederek hem mevcut durumunu görebilir hem de fiyatlar hakkın da kafamız da ki şablon belirlenmektedir. Bu saye de daha kolay bir şekil de bilet almamız sağlanır.

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ANTALYA
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ANTALYA
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

75 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ANTALYA
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

75 TL

İSTANBUL->ANTALYA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ANTALYA
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

80 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi