İstanbul - Ankara Otobüs Seferi

10 Kasım 2015İSTANBUL ANKARA  OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 65 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 451 km' dir. 

İstanbul -Ankara Otobüs Bileti

Otobüs yolculuğu ülkemiz de tercih edilen başlıca ulaşım tipi arasın da yer almaktadır. İnsanlar ülkemiz de uçak biletlerinin masrafları nedeniyle genellikle otobüs biletlerine yönlenmekte ve otobüs bileti oldukça fazla sayı da satılmaktadır. Ayrıca otobüs bileti almak istiyorsak bileti önceden almak en mantıklı olan seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü önceden otobüs de bilet almayıp ya da yer ayırtmadığımız zaman bilet bulamama riskimiz de oluşmaktadır. Genellikle otobüs bileti yoğunluğu İstanbul- Ankara otobüs biletlerin de görülmektedir. Çünkü bu iki şehir arası ulaşım hizmeti alan sayısı oldukça fazla olduğu için bu biletleri her zaman bulamaya bilmektesiniz. Bu tür büyük şehir arası yolculuğumuz sırasın da biletimiz konusun da erken ve dikkatli olmalıyız. Ayrıca otobüs firmalarının hepsine de güvenmememiz gerekmektedir. Bazı firmalar oldukça fahiş bilet fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Önceden bilet alarak bu durumun önüne geçebilmektesiniz. Ya da biletinizi internet aracılığıyla da alabilmeniz mümkündür. Alacağınız bilet hem ucuza denk gelebilir gem de oldukça kolay bir şekil de bilet almamız mümkündür.

Otobüsle Seyahat

Otobüsle seyahat genellikle uzak iki şehir arasın da yapılan ve bazen oldukça zaman harcayan bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple otobüsle seyahat sıkıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Otobüs biletleri oldukça çabuk tükenmektedir. Özellikle dini bayram zamanların da bilet bulmak o kadar zordur ki çoğu zaman bulunamamaktadır. Bundan dolayı biletlerinizi önceden alınması en mantıklı olan şeydir özellikle İstanbul- Ankara otobüs bileti bulunması oldukça zordur. Çünkü iki şehir arası yaşayan insan sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple bu civar da oturan insanların bilet almadan önce oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir.

Ucuz Seyahat

Seyahat etmeden önce yapılacak en mantıklı şeylerden birisi bileti oldukça önceden almaktır. Bunun nedeni ise biletleri oldukça ucuz fiyatlara bulma imkânı sağlamasından dolayıdır. Ayrıca İstanbul- Ankara otobüs bileti arayan vatandaşlar oldukça önceden bilet almaları dâhilin de biletlerini oldukça ucuz fiyatlara bulabilmektedirler. Bundan dolayı eğer otobüsle seyahat yapmak istiyorsak önceden bilet almak durumundayız ve oldukça ucuz fiyatlara bulabilmekteyiz.

İSTANBUL->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

65 TL

İSTANBUL->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

İSTANBUL->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

35 TL

ALIBEYKOY TESIS ->
İSTANBUL->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

57 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

57 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 45dk

57 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi