İstanbul - Amasya Otobüs Seferi

15 Kasım 2015İSTANBUL AMASYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 68 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 677 km' dir. 

İstanbul – Amasya Otobüs Biletini Ne Kadar Ucuza Alabilirsiniz

Ailenizin yanına, seyahate veya iş amaçlı bütün otobüs bileti ihtiyaçlarınızı tek bir yerden sağlayın karlı çıkın. İstanbul – Amasya otobüs bileti için otobüs firmaları arasında kendinize uygun olan sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını aramakla uğraşmayın. İnternetin olduğu her yerden bir tuşla biletinizi ayırtın veya alın. Otobüs firmaları artık çok değişik imkânlar ve avantajlar sunmaktadır. Bu olanakları hepsini tek tek gezerek hakkında bilgi almanız imkânsız gibi duruyor. Bu yüzden tek bir yerden bütün firmaların kampanyalarından haberdar olup yararlanabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz otobüste internet bağlantısı var mı? Yolculuk boyunca televizyon izleme şansınız var mı? Otobüsün ikram çeşitleri nedir? Bu imkânların yanında ekspres otobüsler, çift kişilik koltuk imkânı olan otobüsler ve tek koltuk seçeneği olan otobüsler hakkında da bilgi alarak istediğiniz otobüse bilet almak artık çok kolay bir hale geldi.

Otobüs Bileti Almanın En Avantajlı Hali

İnternet üzerinden İstanbul – Amasya otobüs bileti almak için sitenin arama filtreleme bölümüne seyahat saatinizi ve istediğiniz otobüs firmasını yazmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz saat aralığında hangi koltukları uygun olduğu karşınıza çıkacaktır. Bu şekilde bir seçimle istediğiniz mevkiden bilet alabileceksiniz. Seçtiğiniz bu firmada koltuk yoksa veya saatleri size uymuyorsa yüzlerce otobüs firması arasında mutlaka sizin kriterlerinize uyacak bir sefer ve otobüs bulabilirsiniz. İşleminize devam etmek için telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajı onayladığınız anda biletiniz hazırlanıp e –mail yoluyla size ulaştırılacaktır. Ödemeleri ise kredi kartı ile veya farklı para transfer yollarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Mail kutunuzdaki biletinizde otobüsün kalkış saati, koltuk numarası ve peron numarası gibi bilette bulunan bütün bilgiler bulunacaktır. Kalkış saatinden yarım saat önce peronda bulunarak otobüse binebilirsiniz.

Yeni Nesil Otobüs Bileti Alma

Biletlerinizi bu şekilde aldığınızda İstanbul – Amasya otobüs bileti fiyatları da daha uygun hale gelecektir. Çünkü hiçbir eleman ile çalışmadınız ve herhangi bir bilet kâğıt masrafı olmadı. Artı bileti aldığınız sitenin de kampanyalarından yararlandınız. Bu şekilde bir bilet alma işlemi ile hem ucuza bilet sahibi oldunuz hem de aradığınız bütün kriterlere uygun konforlu bir otobüs buldunuz. Üstelik bilet iade, sefer saati erteleme gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. 

İSTANBUL->AMASYA
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

68 TL

İSTANBUL->AMASYA
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

80 TL

İSTANBUL->AMASYA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

53 TL

İSTANBUL->AMASYA
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

50 TL

BAYRAMPASA ->
İSTANBUL->AMASYA
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

65 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi