Antalya - Yozgat Otobüs Seferi

01 Kasım 2015ANTALYA YOZGAT OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11sa 29dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 700 km' dir.

Antalya –Yozgat Otobüs Bileti

Karadeniz ve İç Anadolu bölgeleri arasında bulunan Yozgat; tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle doğal hayat için önemli bir merkez olan şehre  kolay ulaşım sağlanmaktadır. Antalya Yozgat arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarının seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sayesinde Antalya- Yozgat otobüs bileti aramasını kolayca yapabilirsiniz. Şehre sefer düzenleyen20 civarında firma arasından seçim yapmak için aramanızı sitendin arama sekmesine kalkış ve varış şehirleriniz ile tarihi ekledikten sonra ara sekmesini tıklamanız yeterli. Tüm firmaların seferlerini bir arada göreceğiniz sorgulama ekranında kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sorgulama ekranında listelenen tüm otobüs firmaları arasından seçim yaparak en uygun fiyatlı bileti almadan önce sorgulama ekranında fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz. Seferinizi belirledikten ve gerekli bilgilerinizi girdikten sonra otobüs biletiniz hazır olacaktır Bunun için site içindeki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli.

Antalya-Yozgat En Ucuz Otobüs Bileti

Oturduğunuz yerden internet üzerinden tek tıkla Antalya- Yozgat otobüs bileti satın alma işlemini Online olarak gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla bilet satın alma işleminin güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi için ‘SSL Sertifikası’ teknolojisi ile siz değerli müşterilimize güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Biletinizi oluşturur oluşturmaz bilgiler e-mail adresinize ve cep telefonunuza. Biletinizi oluşturulduğu bilgisi mesaj ile paylaşılacaktır

Antalya-Yozgat Tek Tıkla  Online Otobüs Bileti

Sizde en uygun Antalya- Yozgat otobüs bileti  ile seyahat edeceğiniz Yozgat’ı  ziyaret etmişken  Başçavuş Camii, Musa Ağa Camii , Bozok yaylası Çadırhöyük, Tiftik,  Han Çamlık,  ve Muş kalesi gibi eski medeniyetlerden kalma tarihi ve kültürel eserleri gezip görebilirsiniz.Dilerseniz veya Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza indireceğiniz mobil uygulamalarımızla bilet alım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanırken Yozgat otobüs firmaları arasında tercih yapmadan önce yolcu yorumlarından da göz atabilirsiniz. Yozgat otobüs firmaları, otobüs  sefer saat ve bilgileri yolculuk sırasında uğranacak olan dinlenme tesislerini tek tıkla öğrenebileceğiniz bu platformda sizde hemen Online olarak biletinizi satın alın alabilir veya  dilerseniz erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ANTALYA->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

11sa 29dk

70 TL

Alanya ->
ANTALYA->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

65 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi