Antalya - Yalova Otobüs Seferi

02 Kasım 2015Antalya Yalova Otobüs Bileti

Otobüs ile seyahat işlemlerinizde, bilet almak maksadı ile bilet satışlarının yapıldığı ofislere ya da terminallere gitmenize gerek yoktur. Ayrıca, günler öncesinden bilet almak sureti ile yer bulabilir miyim? Düşüncelerine de son verilmektedir. Bu hizmet, diğer tüm illere olduğu gibi, Antalya Yalova otobüs bileti alınması işlemlerinde de geçerlidir.

Antalya Yalova Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Otobüs biletinizi ister akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden, ister ise bilgisayarınızdan, internet bağlantısı sayesinde rahatlık ile alabilirsiniz. İhtiyaç duyulan şeyler, sadece internet bağlantısı ve bir cihazdır. Antalya Yalova otobüs bileti almak için, internet üzerinden ilgili firmanın online satış sitesine girerek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Basit bir dil ile anlatılan uygulamalarda, kalkış ve varış noktaları seçilmekte ve ardından seyahat tarihi belirlenmektedir. Yapılan bu kısa belirlemelerin ardından, bilet alma işlemine geçildiğinde, firmanın düzenlediği seferler hakkında, otobüs tiplerini ve sefer tiplerini içeren bilgiler ile karşılaşılacaktır. Bu seçimler size, otobüsün cinsini, seferin tipini, bilet fiyatını ve araç içi görünümü gösterecektir. Burada önemli detay, araç cinsi olarak tabir edilen bölümde konforlu seyahat etmenizi sağlayacak koltuk düzenlemelerini görebilmeniz ve araç içerisinde sunulan hizmetleri öğrenebilmeniz olarak belirlenmiştir. Araç içerisinde müzik dinleme şansı, televizyon izleme şansı ya da video izleme şansı gibi seçenekler bulunmakta, bu seçeneklere göre otobüs tipleri belirlenmektedir. Dilediğinizi seçme özgürlüğünüzü kullanarak koltuk numaranızı belirleyebilir ve istediğiniz bileti anında alma şansına sahip olabilirsiniz. En büyük avantajı ise, günler öncesinden bilet alma şansına sahip olmanızdır. Ayrıca bazı firmaların internet üzerinden yapılan bilet alma işlemlerinde, üye olunması halinde, indirim yaptıkları da bilinmektedir. Bahse konu üyelik işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilen ve kısa süre içerisinde tamamlanan, özel bilgileri içermeyen işlemlerdir.

Antalya Yalova Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs bileti fiyatları değerlendirmesinde, internet üzerinden yapılan Antalya Yalova otobüs bileti satın alma işlemleri, terminaller ya da bilet satan ofislere göre çoğu zaman cüzi bir miktarda da olsa daha uygun bedellere gelmektedir. Yapılan alış verişte kullanılan kartlar ile ilgili güvenlik sorunu yaşanmaması maksadı ile gereken her türlü tedbir, ilgili firmalarca alınmış bulunmaktadır.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi