Antalya - Van Otobüs Seferi

07 Kasım 2015ANTALYA VAN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 17sa 54 dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1544 km' dir.

Süratli Değişim Ve Gelişim

Dünya çok hızlı bir değişim ve gelişim sürecinde. O kadar hızlı bir süreç ki daha dün aldığımız bir telefon yarın eski model olabiliyor. Geçmişte bir oda büyüklüğünde olan bilgisayar bugün cebimize girmiş durumda. Teknoloji bu hızlı gelişimin sadece telefonla değil her alanda sürdürmektedir. Ulaşımda o alanlardan bir tanesi. Ulaşım ilk olarak dünyamızda tekerlekle başlamış. Bugün gelinen nokta ise hava trafiğine kadar ulaşmış durumda. Ulaşımda en çok tercih edilen ise karayoludur. Karayolunun en çok tercih edilen taşıtı ise tabi ki arabadır. Arabalar bugün birçok aile ve kişi için bir lüks olmaktan çok ihtiyaç olmuş durumda. Bunun etkilerinde birisi ise ekonomidir. Yaşadığın ülkenin ekonomik durumu ne kadar iyi ise sana yansıması da o kadar güzel oluyor. Bizimde ülkemiz ekonomik olarak iyi bir durumda. Bu durum da ulaşımımızın da iyi olması anlamına geliyor. Bizde ulaşım firması olarak bu güzel ülkemizde sizleri ülkemizin güzel köşelerine taşıyoruz. Ulaşımın altın çağını yaşadığı günümüzde bu konforu sizlere olduğu gibi yansıtmak bizim için en büyük hizmetlerden birisidir. Firma olarak edindiğimiz misyon çerçevesinde sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Bugün bu çalışmalarımızın meyvesini en iyi şekilde alıyoruz. Firmamızın bünyesinde büyüklü küçüklü birçok son model araçlarımızla, son sistem iç dizaynımızla sizlere konforlu yolculuğun kapılarını açıyoruz. Bugün Antalya- Van otobüs bileti alıp çok rahat bir şekilde herhangi bir yorgunluk hissetmeden konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Güvenli Ve Rahat Bir Yolculuk

İnsanların birbirlerine karşı olan güven duyguları çok zayıflamış durumda. Nedeni ise çok açık hızla artan nüfus ve birbirlerine yabancılaşan insanlar. Gerçekten de artan nüfus beraberinde işsizlik ve kültürel yozlaşmayı da getiriyor. İşsizlik dolandırıcılığı, kültürel yozlaşmada yabancılaşmayı tetikliyor. Bunlarda insanların birbirlerine karşı güven duygusunu yok ediyor. Bizde bu güven duygusunu işimizin temeline oturtarak insanların güvenini kazanarak güvenli bir yolculuk hizmeti sunuyoruz. Antalya- Van otobüs bileti alarak güvenilir ve huzurlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Tecrübeli Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Firmamız parlak geçmişi ve tecrübesiyle sizlere en kaliteli yolculuk hizmetini sunabilmek için çaba sarf eder. Antalya-Van otobüs bileti alarak kaliteli bir yolculukla beraber güvenilir bir dostluk için sizleri firmamıza bekliyoruz.

ANTALYA->VAN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

90 TL

ANTALYA->VAN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

90 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi