Antalya - Trabzon Otobüs Seferi

01 Kasım 2015ANTALYA TRABZON OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 100 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 20sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1223 km' dir.

Antalya – Trabzon Otobüs Bileti

Doğası ve tarihi ile Karadeniz Bölgesi’nin ön güzel ve en çok turist çeken şehirlerinden biri olan Trabzon Hıristiyan devletlerden kalma birçok manastıra ev sahipliği yapmaktadır. Peristera Manastırı Kızlar Manastırı, Kaymaklı Manastırı, St. Eugenius Kilisesi ve Yaylaları ile doğa meraklılarının uğrak noktası ola şehre seyahat etmek için en uygun Antalya – Trabzon otobüs bileti arıyorsanız 100'den fazla otobüs firmasının sefer bilgilerini bir defada görüntüleyeceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Önünüze açılan ekrandan karşılaştırarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

En Uygun Antalya – Trabzon Otobüs Biletleri Bu Platformda


Şehrin geleneksel kültürü ile ağırlanacağınız yaylaları ile Trabzon’da konaklayabileceğiniz en uygun Antalya – Trabzon otobüs bileti fiyatları ile ilgili aramanızı sitemizde yaparak size en uygun otobüs bileti firmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Trabzon’da görebileceğiniz yerler seferleri listeleyebilir ve aralarından seçiminizi yaparak, güvenli bir şekilde otobüs biletinizi Online olarak satın alabilirsiniz. Antalya’dan Trabzon’ gitmek için  otobüs bileti alma işlemi sırasında; çıkacağınız sefer süresi, otobüs firmalarının seferleri, saatleri ve Antalya – Trabzon güzergâhı arasında yer alan dinlenme tesislerini tek tıkla öğrenebilirsiniz. Hiçbir yerde bulunmayan eşsiz güzellikteki hepsi bir doğa harikası olan bu tarihi yerleri görmek için daha fazla zaman kaybetmeden İnternet üzerinden sadece dakikalar içerinden Online olarak alacağınız otobüs biletinizi hem de tek tıkla alın.

Mobil Uygulama İle Antalya – Trabzon Otobüs Bileti Alın

 Sitemiz üzerinden yapabildiğiniz işlemleri her an dilediğiniz yerden gerçekleştirmek için.. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirerek mobil uygulamamızdan da faydalanabilirsiniz. Siz de en ucuz Antalya – Trabzon otobüs bileti alırken İki şehir arasında düzenlenen seferler ile ilgili detayları ve sitemizde yapacağınız otobüs bileti araması sorgulama ekranında görebilirsiniz. Ülkemizde görülmesi gereken şehirlerden biri olan Trabzon kendine has kültürü, muhteşem güzellikteki tabiatı ile insanı kendisine çekmeye başarıyor. Türkiye’nin en kalabalık 27. Şehri olan Trabzon Ülkemizde gerçekten gezip görülmesi gereken yerlerden birisidir. Sizde hemen şimdi Trabzon için otobüs seferi araması yapın, otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletini Online olarak satın alın! 

ANTALYA->TRABZON
OTOBÜS SEFERİ

20sa 30dk

100 TL

Alanya ->
ANTALYA->TRABZON
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

95 TL

Kemer ->
ANTALYA->TRABZON
OTOBÜS SEFERİ

21sa 30dk

90 TL

Kemer ->
ANTALYA->TRABZON
OTOBÜS SEFERİ

21sa 30dk

95 TL

ANTALYA->TRABZON
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

86 TL

Alanya ->
ANTALYA->TRABZON
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

85 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi