Antalya - Şırnak Otobüs Seferi

02 Kasım 2015ANTALYA ŞIRNAK OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 140 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 19 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1338 km' dir.

Antalya – Şırnak otobüs bileti

Kampanyalı bilet almak

Herkes alacağı herhangi bir şeyi ucuz almak için elinden geleni yapar. Alışveriş literatüründe kampanya demek ucuzluk demektir. Eğer Antalya – Şırnak otobüs bileti alacaksanız. Biletleri daha ucuza almak sizi ciddi bir kâra sokabilir. Kaç kişi yolculuk yapacağınıza göre değişmekle birlikte ne kadar kalabalıksanız toplamda edeceğiniz kâr o kadar fazla olur. Tek kişiyseniz beş on eksik fazla pek umursamayabilirsiniz. 4-5 kişi belki daha fazla bir grup halinde yolculuk edecekseniz ciddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Bileti ucuza almak isteyenlerin en büyük yardımcısı internettir. İnternetten takip ederek tarihi belli olan yolculuklarınız için uygun biletler bulabilirsiniz. Dönem dönem indirim günleri gibi zamanlar olmasının yanında otobüs biletini erken almak oldukça faydalı olacaktır.

Çocuklar için otobüs bileti

Ülkemizde otobüs yolculuğunda çocuklar ya kucaklarda gider yada normal bilet alınarak yanımızda otururlar. 12 yaşa kadar olan çocuklar için bilet fiyatları yüzde 50 indirimli satılmak durumundadır. Bunu halkımızın çoğu bilmemekte çocuğunu ya kucağında götürmekte yada tam bilet ücreti ödeyerek yolculuk etmektedir. 19 Kasım 2006 tarihinde Karayolları Taşıma Yönetmeliğinde yapılan güncelleme ile bu olay yasalaşmış oldu. Otobüs firmalarının yolcular arasında çocuk olup olmadığını sormadığı gibi böyle bir olaydan haberi olmayan insanımızda bu konuda bir uyarıda bulunmadan biletlerini almaktadır. Antalya – Şırnak otobüs bileti alırken 12 yaş altındaki çocuğunuz için yüzde 50 indirimli bilet alabilirsiniz. Sizin durumu belirtmeniz ve uyarmanız halinde çocuk biletinde indirim yapmayan firmaları bakanlık ve bölge müdürlüklerine şikayet etmek gerekir, hem bir daha ki sefere aynı sorun yaşanmasın hem de başkaları aynı sorunla karşılaşmasın.

Otobüs zorunlu koltuk sigortası

Tam adı “Zorunlu otobüs  koltuk ferdi kaza sigortası” olan bu sigorta türü tüm otobüs firmalarınca yaptırılmak zorundadır. İşini hakkıyla yapan otobüs firmalarının biletlerinde sigortalı olduğunuza dair ilgili ibareyi görebilirsiniz. Antalya – Şırnak otobüs bileti aldığınızda bilette bu konuda bir ibare görmüyorsanız firma ile görüşün veya bir yetkiliye durumu bildirin. Hem firmanın gerekeni yapması için hem de olabilecek kazalarda sigortalı olmanız için bu gereklidir.

Fethiye ->
ANTALYA->ŞIRNAK
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

140 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi