Antalya - Şanlıurfa Otobüs Seferi

03 Kasım 2015ANTALYA Ş.URFA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 75 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 13sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 977 km' dir.

Bitmeyen Şey: Yolculuk

İnsanoğlu doğumundan ölümüne kadar büyük küçük birçok yolculuk yapar. Sürdürdüğü yaşamı başlı başına bir yolculuktur zaten. Bu yolculuğunda birçok şey yaşar hayatında. İyi, kötü, güzel, çirkin, büyük, küçük ve anlamlı veya anlamsız birçok şey yaşar. Yaşadıkları hayatındaki başka yolculuklardır. Bu yolculuklarda ona eşlik eden hep birileri olmuştur. Yanında olan onu destekleyen ve ona sahip çıkan birileri. Doğduktan sonra ailesi vardır yanında. Ona yemek yemeyi, yürümeyi, konuşmayı ve hayatla olan ilk tanışmayı ailesi ile yapar insan. Okula başlayana kadarki bu ilk ve önemli yolculuğunda insana ailesi eşlik eder. Artık bu ilk yolculuğunu tamamlamış ve okula başlamıştır. Onu uzun bir yolculuk bekler. Eğitim süreci başlamıştır. Bu eğitim sürecinde de ailesinin yerini öğretmenleri ve arkadaşları alır. Bu yolculuğunda ona öğretmenleri ve arkadaşları eşlik eder. Okulu bittikten sonra bir iş sahibi olur. İş sahibi olduktan sonrada artık evlenme vakti gelmiştir. Evlenir ve uzun bir yolculuğa daha koyulur insan. Bu yolculuğunda da onun en büyük destekçisi ve ona eşlik eden eşidir, hayat arkadaşıdır. Bir ailesi olur. Çocukları ve daha da ilerleyen zamanlarda torunları olur. Yaşlanır insan hasta olur. Artık son yolculuğun vakti gelmiştir. Aslında bu son yolculuk diğer taraftaki sonsuz yolculuğunun başlangıcıdır. Bu son yolculuğunda da ona bu dünyadaki yolculuklarında eşlik eden hayatta kalan tüm yakınları eşlik eder. İşte böyledir insanın yolculuğu hiç bitmez. Bizde insanın hayatındaki bu yolculuğunda yer değiştirirken ona eşlik ediyoruz. Antalya merkezli olarak Türkiye’nin dört bir yanına sizlere konforlu bir yolculuk imkânı sunuyoruz. Antalya-Şanlıurfa otobüs biletini alarak rahat bir şekilde sizlere güvenilir bir yolculuk imkânı sunuyoruz.

Rahat Yolculuğun Şifreleri

Bugün birçok nedenden dolayı bir yerden başka bir yere hareket etmek zorunda kalabiliyoruz. Bizde otobüs firması olarak sizin bu uzun yolculuklarınızı rahat, konforlu, huzurlu ve güvenilir bir şekilde yapabilmeniz için uğraşıyoruz. Son model araçlarımızla son sistem iç dizaynımızla yolculuklarınız eskisi gibi çekilmez olmaktan çıkıp keyifli bir hal alacak. Mesela Antalya- Şanlıurfa otobüs biletini aldınız. Biz bu yolculuğunuzu size keyifli bir şekilde yapma imkânını sunuyoruz.

Kalitemiz Ve Hizmetlerimiz

Antalya- Şanlıurfa otobüs biletini bizim firmamızdan aldığınız an rahat ve konforlu bir yolculuğun kapısını aralamış olursunuz. Güvenli ve rahat bir yolculuk için bizi tercih edin.      

ANTALYA->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

75 TL

ANTALYA->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

75 TL

ANTALYA->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

ANTALYA->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

80 TL

ANTALYA->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

70 TL

ANTALYA->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi