Antalya - Samsun Otobüs Seferi

07 Kasım 2015ANTALYA SAMSUN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 76 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 14sa 15dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 897 km' dir.

Antalya Samsun Otobüs Bileti

Karayolu ulaşımının oldukça işlek olduğu iki şehrimiz olan  Antalya ve Samsun arasındaki ulaşım çeşitli şirketler tarafından gerçekleştirilmekyedir. Bu servisi sağlayan pek çok otobüs firması yer almaktadır. Bu firmalar dışında da pek çok sayıda daha yerel çaplı şirket, bu iki şehir arasında ulaşım hizmetini sürdürmektedir. Bütün bu şirketleri aramaya kattığımızda, aslında her saat başı bu iki şehir arasında ulaşım sağlayan servislerin hareket ettiğini görebilirsiniz. Bu servisler arasında önemli bazı firmalar, araçlarında 2+1 koltuk hizmeti sağladıkları ve isimleri çok geniş çapta yayıldığından dolayı büyük ilgi görmektedir. Bununla birlikte her büyük şirket gibi bu otobüs firmaları da sağladıkları üstün hizmet karşılığında biletin bedelini diğer şirketlere oranla  son derece yüksek tutmaktadır. Bunun yanı sıra daha küçük şirketler aynı imkânları müşterilerine sağlayamamakla beraber, müşterilerini daha düşük bilet fiyatları ile kendilerini tercih etmeye ikna etme çabalarındadır. Antalya Samsun seferi yaklaşık olarak 11 saat sürmektedir. Bu süre Samsun'daki garajdan hareket eden aracın Antalya'daki garaja ulaşma süresidir. Bu uzun süreli yolculuğunuzu en rahat ve bütçenize en uygun şekilde gerçekleştirmek  için yapmanız gereken tek şey Antalya Samsun otobüs bileti araması yapıp otobüs biletinizi satın  almak.

Yer Seçimi Özgürlüğüne Sahipsiniz


Bu yaklaşık 896 km'lik mesafenin yolcular üzerinde yarattığı etkiler göz önüne alındığında, bunun gibi uzun mesafeli yolculuklar için müşterilerin öncelikli tercihlerinin fiyattan ziyade konfor olması beklenmektedir. Bahsedilenden anlaşıldığı üzere bu tarz seyahatlerde kişiye en uygun olan firmanınn, koltuğun ve hatta otobüsün tercih edilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle de bilet alırken şirketler arası kıyas yapabilmek müşteri için vazgeçilmesi mümkün olmayan bir kolaylık sağlar. Bu sistemi sağlayan en kaliteli firmalardan biri olduğumuzu iddia ediyor ve çıktığı günden bu yana yükselişte olan platformumuzla gurur duyuyoruz. En ucuz Antalya Samsun otobüs bileti satın almak için tek yapılması gereken sitemizi ziyaret etmek. Sitemiz üzerinden tercihte bulunduğunuz tarih ve saat üzerinden uygun olan şirket ve araçları görebilir, bunları değişik yönleri üzerinden kıyaslayıp yer seçimi yaparken elde edeceğiniz özgürlüğü daha rahat yaşayabilirsiniz.

Bilet Almak Çok Kolay

Örneğin Antalya Samsun otobüs bileti satın almak isteyen bir kişinin yapması gereken şey son derece kolay. Sadece sitemize girip tercihinizj yapıp anında uygun olan firmaları, saatleri, araçların özelliklerini ve hatta fiyatlarını görüp kendinize en uygun olan ücret ile büyük bir rahatlık içerisinde alışverişinizi yapabilirsiniz.

ANTALYA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

14sa 15dk

76 TL

Alanya ->
ANTALYA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

80 TL

ANTALYA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

80 TL

Kemer ->
ANTALYA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

75 TL

Kemer ->
ANTALYA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

80 TL

ANTALYA->SAMSUN
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

80 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi