Antalya - Sakarya Otobüs Seferi

05 Kasım 2015ANTALYA SAKARYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 60 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 9 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 580 km' dir.

Antalya Sakarya Otobüs Bileti

İnsanlara büyük bir huzur veren bulvarları, harika doğası ve mimarisiyle güzel ülkemizin seçkin turizm beldelerinden biri halini alan Antalya’ya alabileceğiniz en hızlı ve ucuz biletler her zaman sitemizde sizlerle. Antalya Sakarya otobüs bileti varışlı elit otobüs firmalarının buluştuğu sitemiz ile türlü türlü siteleri ziyaret edip vaktinizi harcamanıza artık hiç gerek yok. Yolcuların en çok tercih ettiği, Türkiye’nin seçkin ve öncü otobüs firmalarının güvencesiyle yapacağınız yolculuklar artık size birkaç tık kadar yakın. Bünyesinde yer alan otobüs firma seferlerini her an güncelleyip size saate göre sonuç çıkarmasında, bütçenize uygun fiyat filtrelemesine dek her şey aradığınız o bileti bulmanız için sizler için düşünüldü ve hizmetinize sunuldu.

En Önemli Kriter Sizin Tercihiniz

Antalya Sakarya otobüs bileti alarak tahmini 8 saat süren 525 kilometrelik seyahayiniz için için siz yalnızca anlaşılması gayet kolay olan sayfamızdan kriterlerinize göre sonuç daraltın veya genişletin, aldığınız bilet yalnızca sizin arzu ettiginiz bilet olacak. Aynı zamanda internet üzerinden  gerçekleştirdiğiniz  satın alma işlemi için “Ben cam kenarı bilet aldığım halde koridor yanını vermişler ya da otobüste TV var demelerine rağmen mevcut değilmiş “ vb. tatsız sözler artık tarihe karışıyor.

Müşterilerimizin Cebini Düşünüyoruz

Müşterilerinin cebini en ince ayrıntısına dek düşünen sitemiz,  birden fazla firmanın puan biriktiren kartlarını cebinizde tutarak azar azar puan almak gibi bir durum yok. Artık sitemiz, para sayesinde hangi şirketle yolculuk ettiğinizin bir önemi olmaksızın her zaman tek bir sisteme puanınız birikeceği için sitemiz müşterisi bedava biletini diğer müşterilerden önce alacak. Ayrıca sistemimiz üzerinden satın alacağınız biletinize peşin fiyatına kredi kartına taksit seçeneği ile yine siz llkazanacaksınız. En ucuz Antalya Sakarya otobüs bileti satın almak söz konusu olduğunda konu ziyaret etmeniz gereken internet adresi elbetteki biziz . Çünkü bizim sitemizde, Antalya Sakarya otobüs şirketlerini bir arada görebilir, onları fiyatlarına göre sıralayabilir ve bu şekilde Antalya Sakarya otobüs bilet fiyatlarını da tek bir platform üzerinden dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.  Antalya Sakarya otobüs şirketlerinin başlıca  firmalarını sitemizde rahatlıkla görüntülemenin mümkün olup, bilet fiyatları da sitemizde son derece uygundur. Sitemiz üzerinden satın alacağınız otobüs biletleri sin derece güvenlidir. 

ANTALYA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

60 TL

Alanya ->
ANTALYA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

10sa 15dk

80 TL

ANTALYA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

60 TL

ANTALYA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

10 saat

70 TL

ANTALYA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

57 TL

ANTALYA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

70TL

ANTALYA->SAKARYA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

65 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi