Antalya - Rize Otobüs Seferi

07 Kasım 2015ANTALYA RİZE OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 100 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 21sa 20dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1378 km' dir.

Antalya  Rize  Otobüs Bileti

Antalya Rize otobüs bileti almak isteyen bir yolcu firmanın sitesini ziyaret ederek sefer saatlerinden, otobüs markasına ve hizmet anlayışına, kalite anlayışından boş koltuk ve fiyat bilgilerine kadar pek çok bilgiyi edinip Antalya Rize otobüs biletini internet üzerinden büyük bir rahatlıkla satın alabilmektedir. Şimdi bu hizmeti vermeyen ya da veremeyen bir firmanın tanınması ve rekabetin son derece fazla olduğu bu piyasada tutunmasının zorluğunu sizlerin de takdirinize bırakıyoruz.

Sitemiz En Büyük Yardımcınız

Her ne kadar bilet almaya karar verdiğiniz dönemde, bir firmanın internet sayfasından o firmaya ait fiyatları ve teknik özellikleri görmeniz mümkün olsa da diğer firmaların fiyatları ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olmamaktadır. İşte firmalar arasındaki fiyat farklarını ve teknik donanım farklılıklarını ortak bir sayfada bir araya getirip görmenize imkân sunarak güvenli bir şekilde bilet almanızı sağlayan sitemiz, sizlere Antalya Rize otobüs bileti alacağınız süreçte önemli ölçüde yardımcı olmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Önemli

Bu sektörde meydana gelen yoğun rekabet neticesinde otobüsler de yenilenmiş olup üst derece konfor sunan araçlarla yolculuk yapmak olanaklı hale gelmiştir. Düşünün ki bir firma üst model bir araç satın alıyor ve eski araçlarla yolculuk hizmeti sunan firmalarla aynı fiyattan yolculuk yapmanızı sağlıyor. Yolcuların yeni araç hizmeti veren bu firmaya doğru yönleneceği ve diğer firmaların müşterilerin gözünden düşeceği ve artık tercih edilmeyeceği görünen bir gerçektir. İşte firmalar arasında oluşan bu rekabet ortamı Antalya sefer hizmeti sunan firmalarda da kendini göstermiş Antalya Rize otobüs bileti alan yolcuların daha lüks konfora sahip araçlarla yolculuk yapma imkanına sahip kılmıştır.
Otobüs firmaları arasında oluşan bu rekabeti diğer bir sonucu da firma personeli hizmet anlayışının müşteri memnuniyeti yönünde gelişme göstermesi dir. Artık firmalar, müşteriye söylediğimiz doğrudur anlayışı yerine müşterinin söylediği doğrudur anlayışına doğru bir yönelim göstermiş olup hizmet ve kalite anlayışını bu anlayışa göre yeniden düzene sokmuşlardır. Antalya Rize otobüs biletini alarak yolculuk yapacak olan insanlar, firma personellerinin hal ve hareketlerinden bahsettiğimiz bu gerçeği anlayabileceklerdir. Antalya ve Rize'nin insanlar tarafından merak edilen kent olması Antalya ve Rize sefer sayısında artışa sebep olmuştur. Özellikle büyük otobüs firmaları seferlerini, bu iki kent arasında ôzellikle yaz dönemlerinde oldukça yoğun bir şekilde düzenlemektedir. Antalya Rize otobüs bileti almak isteyen insanlar istedikleri zaman diliminde yolculuk yapma şansına, sefer sayılarındaki bu fazlalığa bağlı olarak sahip olabilmektedirler.

ANTALYA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

21sa 20dk

100 TL

Alanya ->
ANTALYA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

95 TL

Alanya ->
ANTALYA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

100 TL

Kemer ->
ANTALYA->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

100 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi