Antalya - Osmaniye Otobüs Seferi

02 Kasım 2015ANTALYA OSMANİYE OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 55TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 10sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 708 km' dir.

Antalya Osmaniye Otobüs Bileti

Seyahatlerin en yoğun yaşandığı şehirlerarası otobüs işletmeciliği, otobüs bileti alma konusunda terminaller ve ofislerin yanında internet hizmetini de kullanmaktadır. Antalya Osmaniye otobüs bileti almak için sunulan bu hizmet sayesinde, terminallere gitmeye gerek kalmamaktadır. Üstelik bu hizmet ile firmalar arası mukayeseleri yapmakta görsel olarak mümkün kılınmıştır.

Antalya Osmaniye Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Antalya Osmaniye otobüs bileti almak maksadı ile uygulanacak en basit yöntem, internet aracılığı ile online bilet almaktır. Bu işlem için gereken tek şey, bir internet sağlayıcısı ve destekleyen bir cihaza sahip olmaktır. Firmanın internet adresine girildiğinde online bilet şeklinde bir sekme görülecektir.  Bilet alma işlemleri bu sekme üzerinden başlamak sureti ile ilerlemektedir. Öncelik otobüsün nerden nereye gittiğinin belirlenmesindedir. Daha sonra seyahat tarihi seçilecek ve ileriki aşamalarda otobüs seferine ait bilgiler ile fiyat bilgisi ekrana gelecektir. Bu aşamalarda seyahat edeceğiniz saati ve seyahat etmeyi düşündüğünüz araç tipini kendiniz belirleyebilmektesiniz. Araç tipi seçimlerinde bahsedilen konu, araç içerisinde sunulan hizmetler ile ilgilidir. Bu hizmetler televizyon, internet, müzik ve video gibi hizmetlerdir. Ayrıca otobüs içerisindeki koltukların dağılımını ve boş koltuk durumunu da internet üzerinde görme şansına sahip bulunmaktasınız. Dilediğiniz koltuğu seçebileceğiniz gibi, diler iseniz bazı firmaların sunduğu tekli koltuk seçimini de tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin seyahat esnasında almak istediğiniz konfor ile ilgili bir seçimdir. Bu hizmetlerin bilet seçimine yansıması dışında bir diğer getirisi de, zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirme şansına sahip olmanızdır. Kısa sürede gerçekleşen online işlemler sayesinde, ne otobüs firmasının ofisine, ne de en yakındaki şehirlerarası otobüs terminaline gitmenize gerek kalmamaktadır. Bilet alımı maksadı ile harcanan zaman, online işlemler sayesinde tamamen size kalmaktadır. Üstelik bu işlemler için yapacağınız masraflarda ekstra gider olarak bütçenize yansımaktadır.

Antalya Osmaniye Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs biletleri bahsedilen satım şekli ile Antalya Osmaniye otobüs bileti başlığı altında en uygun fiyat seçenekleri içerisinde ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. Bu ekonomik bilet kavramının nedenleri arasında, bazı firmalarca uygulanmakta olan internet üyelerine özel indirimler yer almaktadır.

 

ANTALYA->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

55 TL

ANTALYA->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

ANTALYA->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

60 TL

ANTALYA->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

65 TL

ANTALYA->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

09sa 30dk

60 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi