Antalya - Ordu Otobüs Seferi

04 Kasım 2015ANTALYA ORDU OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 81 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 19sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1010 km' dir.

Antalya Ordu Otobüs Bileti

Antalya Ordu otobüs bileti almaya karar verirseniz, biletinizi sitemiz aracılığı  ile en ekonomik fiyata alabilirsiniz. Antalya Ordu ikametgahında hizmet sunan tüm önemli otobüs firmalarından satın alabileceğiniz  seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmetini sizlere sunuyoruz.

Tercihinizi Sitemizde Yapın

Antalya Ordu otobüs bileti satın almanız için firmaların web sitelerini, peronların listelerini takip etmeniz gerekmemektedir. Acaba hangi firma bu güzergâhta seyahat gerçekleştiriyor diye düşünerek paranızın çöpe gitmemesi adına en iyi firmayı tercih etmek için çeşitli yollara baş vuruyorsanız boşuna yorulmayın, sitesimize uğrayın ve Antalya Ordu otobüs bileti alma konusunda incelemelerinizi kısa zaman içinde tek bir yerden gerçekleştirin. Hesabınıza uygun, yola çıkacağınız tarihe göre ve tabi ki istediğiniz otobüs firmalarına güzergâhları rahatlıkla inceleme imkânına sahipsiniz. Bu konuda bütün tercihlerinizi tek bir site aracılığıyla gerçekleştirebilmenin tadını doyasıya yaşayacaksınız. Bahse konu online otobüs bileti satışı gercekleştiren sitede sektöründe kalite elde etmiş otobüs firmaları hizmetlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda müşterilerin firmalara ulaşması son derece kolay hale gelmiştir. Kredi kartınız ile satın alabileceğiniz otobüs biletlerine sahip olurken sitedeki grafik ile oturmak istediğiniz koltuğun yerini ve konumunu bile isteğinize göre seçmeniz mümkün. Antalya Ordu otobüs biletinizi sitemizden satın alın, hangi firmanın hizmetini daha çok beğeniyor iseniz o firmayı seçin. Yanlız tüm bunları gerçekleştirirken bayram tatilleri gibi insanların biletlere yoğun bir şekilde rağbet edeceği günlerde hızlı davranmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın. Bu nedenle eğer seyahate karar vermiş iseniz bu denli yoğun talebin artacağı dönemlerde seçiminizi bir önce gerçekleştiren ve bu konuda mağduriyet yaşamayın.

Keyifli Bir Yolculuk İçin Seçiminizi Yapın

Sitedeki elit otobüs firmalarının fiyatlarını karşılaştırın, konforlarını göz önüne alın ve harika bir seyahat için en iyi seçiminizi yapın. Kara yolu  yolculuklarından keyif alanların vazgeçemeyecekleri otobüs yolculukları, son model otobüslerle büyük bir keyfe dönüşmektedir. Bahsedilen tüm bu ayrıcalıklara bir de Antalya Ordu otobüs bileti  alma kolaylığı da eklenince durum ayrı bir boyut kazanmaktadır. Sevdiklerinizi ziyaret etmek için sitemizin sizlere sunduğu en iyilerini sizler de en iyi şekilde değerlendirin.

ANTALYA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

81 TL

Alanya ->
ANTALYA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

17 saat

85 TL

Kemer ->
ANTALYA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

18sa 30dk

80 TL

Kemer ->
ANTALYA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

18sa 30dk

85 TL

ANTALYA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

17sa 15dk

81 TL

Alanya ->
ANTALYA->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

17 saat

80 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi