Antalya - Mardin Otobüs Seferi

26 Ekim 2015Antalya – Mardin Otobüs Bileti

ANTALYA MARDİN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 120 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 16sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1170 km' dir.

Mardin ili Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan ülkemizin son zamanlarda oldukça gelişen ve sürekli olarak gelişmeye devam eden bir ilimizdir. Mardin iline bakıldığı zaman bu ilimizde devlet kurumları, üniversite gibi kurumların yanında çok sayıda Mardin halkı da bulunmaktadır. Mardin ilinde üniversite okuyan veya devlet kurumunda çalışan kişiler kendi memleketlerinden Mardin iline geldikleri zaman daha çok otobüs ile gelmektedirler. Aynı durum Mardin ilinde yaşayıp başka ilde üniversite okuyan veya devlet kurumunda çalışan kişiler içinde geçerlidir. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse Mardin ilinde oturan bir öğrencini okuluna gitmesi için Adana iline gitmesi gerekmektedir. Adana iline gitmek için otobüs bileti alıp otobüs ile giden kişi Antalya- Mardin otobüs bileti alıp otobüs ile Mardin ilinden Adana’ya gitmektedir. Mardin otobüslerine bakıldığı zaman bu otobüsler Türkiye’nin her yerine seferler yapmaktadır. Doğu batı, uzak yakın fark etmeksizin tüm illere belli aralıklar ile otobüs seferleri gerçekleşmektedir.

Antalya – Mardin Otobüs Bileti

 

Mardin ilinden Türkiye’nin dört bir yanına müşterilerimizi en iyi şekilde götürmek için uğraşmaktayız. Gelişmiş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize sürekli olarak en iyi hizmeti sunmak için uğraşmaktayız. Gelişmiş araç filomuzun şoförlerine bakıldığı zaman şoförlerimiz en iyi şoförler olup deneyimli özelikleri ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet için çalışmaktadır.  Mardin ilinden yapılan otobüs seferlerinden biri olan Adıyaman iline yapılan seferlerde Antalya- Mardin otobüs bileti adı altında otobüs seferleri gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli personelimiz sizlere her alanda kaliteli hizmet vermekte ve saygılı bir şekilde davranmaktadır. Bilet kesiminde, otobüs içinde son derece hoşgörülü davranan çalışanlarımız ile iyi yolculuklar geçirmenizi amaçlamaktayız.

Antalya – Mardin Otobüs Bileti

Günümüzde bakıldığı zaman Adapazarı iline günümüzde her yıl çeşitli amaçlar ile kişiler göç etmektedir. Kişilerin çeşitli nedenlerden dolayı Mardin ilinden Adapazarı iline gelmelerinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak uğraşmaktayız. Müşterilerimizi Mardin ilinden Adapazarı iline çok kısa sürede yetiştirmekteyiz. Antalya – Mardin otobüs bileti ile sizleri uygun fiyata Adapazarı iline yetiştirmekteyiz. 

Fethiye ->
ANTALYA->MARDİN
OTOBÜS SEFERİ

16sa 30dk

120 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi