Antalya - Konya Otobüs Seferi

31 Ekim 2015ANTALYA KONYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 40 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 303 km' dir.

Antalya-Konya Otobüs Bileti

Antalya-Konya otobüs bileti arası otobüs bileti satın almak isteyenler eskisi gibi gişelere giderek bilet sırası beklemek zorunda değiller. Bilet almak için gişelerde uzun kuyruklara girip te bekleme çilesi sona erdi. İnternetin hayatımıza girmesiyle birçok işimiz kolayca halledilmeye başladı. Bilet satın alırken de internet sitelerinden bilet araştırarak hem yorulmadan zahmetsizce yerimizi ayırtırız hem de birçok olanaktan yararlanabiliriz. En ucuz en uygun bileti internetten araştırarak bulabiliriz. Böylece yolculuğumuzu en uygun şekilde yapmış oluruz. Bazen biletlerde indirim günleri oluyor. Bazen de kampanyalar olarak bedava bile bilet satılabiliyor. Bunlardan haberdar olmak için siteleri iyi takip etmemiz gerekmektedir.

İstediğiniz Firmayla Yolculuklarınızı Yapın

İstediğiniz firmayla yolculuğunuzu başlayabilirsiniz. Antalya-Konya otobüs bileti satın alırken erken bilet alımına dikkat ettiğiniz takdirde istediğiniz firmayla istediğiniz koltukta yolculuk yapma fırsatı yakalarsınız. Çok geçe kaldığınız takdirde istediğiniz firmalar dolu olmuş olabilir, istediğiniz koltukta da yer kalmayabilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için mümkün olduğunca biletinizi erken almaya gayret gösterin. Dönüş biletinizde alarak daha güvenli yolculuk yapabilirsiniz. Dönüşlerde de sorun yaşamamak için biletinizi gidiş- dönüş olarak ayırtmanızda yarar vardır.

Yolculuklarınızı En İyi Şekilde Tamamlayın

Antalya-Konya otobüs bileti satın alarak bu şehirlerarasında yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuğunuz en iyi şekilde tamamlamak için tüm programınızı önceden yaparak hareket etmeniz gerekir. İşi son zamana bırakırsanız istemediğiniz birçok problemle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu olumsuz durumları yaşamamak için önceden bilet rezervasyonunuzu yaptırmanızda yarar vardır. Eskiler ne güzel demiş; erken kalkan yol alır, sona kalan dona kalır. Gerçekten de bir çok işte geç kalındığında üzücü durumlarla karşılaşabiliyoruz. Bilet alımında da erken davranmanız yolculuğunuzu sorunsuz tamamlamanız açısından önemlidir. Her türlü yolculuğunuzu en iyi şekilde tamamlamak için bilet alımlarınızı hızlandırmanız gerekir. Ne kadar erken hareket ederseniz o derece yolculuğunuzda sorun çıkmaz. Hem erken davranarak birçok olanaktan da faydalanırsınız. Ucuz bilet satın alabilir, yolculuğunuzu daha ucuza yapabilirsiniz.

 

ANTALYA->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

40 TL

ANTALYA->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

ANTALYA->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

40 TL

ANTALYA->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

40 TL

ANTALYA->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

50 TL

ANTALYA->KONYA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

40 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi