Antalya - Kırklareli Otobüs Seferi

02 Kasım 2015ANTALYA KIRKLARELİ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 100 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 18 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 645 km' dir.

Antalya – Kırklareli Otobüs Bileti

Seyahat acentemiz uzun yıllardan bu yana bu sektörün içinde olduğu için sizlere keyifli bir yolculuk sunmanın garantisini vermektedir. Firmamızı seçmeniz halinde pişman olmayacağınızı sizlere bildirmek isterim. Ayrıca sizlerden ricamız yolculuğunuz için herhangi bir firma ile anlaşma yapmadan önce muhakkak araştırma yapmanızı isteriz. Çünkü piyasada o kadar çok firma var ki sadece pastadan pay kapmak adına bu işe soyunan firmalar para odaklı çalışıp müşteri memnuniyetini arka plana atmaktadır. Bu sebeple antalya – kırklareli otobüs bileti almadan önce sizi firmamızda misafir etmekten büyük onur duyarız. Hem bu şekilde firmalar arasında seçim yapabileceğiniz kadar sizlere temel bilgiler veririz bu şekilde hangi firma iyi ya da hangi firma kötü kanaatine varabilirsiniz. Bizimle anlaşmak zorunda değisiniz elbette sadece firma seçim konusunda size yardım etmekten büyük onur duyarız.

Seyahat Firmamız Hizmet Konusunda Bir Numaradır

Firmamız bünyesinde bulunan tüm otobüslerimiz sizlerin rahatlığı ve konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Otobüslerimizde bulunan kişisel televizyon sayesinde buradan istediğiniz filmi izleyebilir ya da müzük dinleyebilirsiniz. Eğer tam bir kitap kurduysanız ve yolculuğunuz gece ise kitabımı nasıl okurum derdine düşmeyin sakın çünkü tüm koltuklarımızda kitap okuma lambası mevcut olduğundan dilediğiniz gibi kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz. Antalya – kırklareli otobüs bileti size bu saydığımız tüm fırsatları sunacaktır. Otobüslerimizde bulunan geniş koltuklar sayesinde öyle iki büklüm bir şekilde gitmeyecek rahatça yolculuğunuzu yapacaksınız.

Bu Sektörde  Bir Numarayız

Seyahat acentemizde bulunan tüm elemanlarımız alanında uzman oldukları için size gereken önemi verecektir. Buna hiç şüpheniz olmasın. İkili ilişkilerde gayet başarılı , kibar ve güler yüzlü elemanlarımız sizlerin ihtiyacını karşılamak için her daim hazırdırlar. Ayrıca sizi zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkında olan firmamız size vaad ettiği satte kalkacak ve tahmini sürede varış noktasına ulaşacaktır. Sizler için olan bekleme saloumuzda otobüs saatine kadar bekleyebilir dilediğiniz şekilde zaman geçirebilirsiniz. Çay ve kahve hizmeti sunulacak ve dilediğiniz kadar tüketebileceksiniz. Antalya – kırklareli otobüs bileti almak isterseniz sizleri muhakkak firmamıza bekleriz isterseniz telefon marifetiyle de iletişim kurabilirsiniz.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

ANTALYA->KIRKLARELİ
OTOBÜS SEFERİ

18 saat

100 TL