Antalya - Kayseri Otobüs Seferi

02 Kasım 2015ANTALYA KAYSERİ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 65 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 610 km' dir.

Antalya – Kayseri Otobüs Bileti

Yolculuk kimileri için can sıkıcı bir hal alırken kimileri için de gayet keyifli bir şekilde geçmektedir. Aslında bunu şekillendiren biraz da seyahat acentelerinin vediği hizmete bağlıdır. Hizmet ne kadar üst düzeyde olursa yapılan yolculuk da o derece keyifli olmaktadır. Bizler de seyahat acentesi olarak bunu hedeflemekteyiz. Tek amacımız müşteri memnuniyeti olan firmamız bu isteğini de başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm otobüslerimiz yolcunun keyfini ve rahatlığını düşünerek dizayn edilmiştir. Gayet geniş ve konforlu koltuklarda yolculuk yapabilecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Otobüslerimiz her ayrıntı düşünülerek dizayn edilmiştir. Örneğin tüm otobüs koltuklarında bulunan kişisel televizyonlar sayesinde sıkılmaktan kurtulacaksınız. Kişisel cihazınıza yüklenen film arşivinden istediğiniz filmi seçebilir ve yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Ya da yine müzik arşivinden istenilen müzikleri dinleme imkanına kavuşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman yine oyunlar kategorisinden hoşonuza gidecek bir oyun seçip hoşça vakit geçirebileceksiniz. Eğer siz de antalya – kayseri otobüs bileti almak için firmamıza uğrar ve biletinizi tedarik ederseniz saydığımız tüm bu avantajlardan yararlanabileceksiniz.

Firmamızın Sunduğu Özellikler

Ayrıca yine seyahat acentemizdeki tüm otobüslerimizde bulunan internet sayesinde sosyal medyayı da yakından takip edebilir dilediğinizce internette sörf yapabilirsiniz. Çağımız internet çağı olduğundan bu özellik yeterince işinize yarayacaktır. Ayrıca otobüslerimizde bulunan priz sayesinde de elektronik cihazlarınızın şarzı bitmesi gibi bir derdi olmayacaktır. Tüm elektronik cihazlarınızı kolayca şarz edecek ve her bitiminde yeniden doldurabileceksiniz. Antalya – kayseri otobüs bileti firmamızdan alındığı takdirde asla pişman olmayacak ve belki de bugüne kadar en iyi yolculuğunuzu yapmış olacaksınız.

Güler Yüz Ve Kibar Dilli Elemanlarımız

Seyahat acentemiz sizler için her zaman en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. İkramlarımız sayesinde dilediğiniz şekilde iştahınızı giderebilecek ve daha keyifli bir yolculuk yapacaksınız. Tatlı ve tuzlu menülerimizle istediğiniz kadar alabilecek ve içecek ikramlarımızdan da faydalanabileceksiniz. İkili ilişkilerde gayet başarı olan elemanlarımız sizlere güler yüzle yaklaşacak ve kibar bir dille isteklerinizi yerine getirecektir. Antalya – kayseri otobüs bileti almak isterseniz sizleri muhakkak firmamıza bekleriz. Bizimle anlaştığınız için asla pişman olmayacaksınız.

ANTALYA->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

65 TL

ANTALYA->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

55 TL

ANTALYA->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

55 TL

ANTALYA->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

11 saat

65 TL

ANTALYA->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

60 TL

ANTALYA->KAYSERİ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi