Antalya - Kastamonu Otobüs Seferi

02 Kasım 2015ANTALYA KASTAMONU OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 95 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12sa 45dkt' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 722 km' dir.

Antalya – Kastamonu Otobüs Bileti

Otobüs firmamız size güvenli ve konforlu bir yolculuğun anahtarını sunuyor. Bizi tercih etmeniz halinde belki de bugüne kadar en iyi yolculuğu yapmış olacaksınız. Bunun için seyahat acentemize kadar gelip bir adet antalya – kastamonu otobüs bileti almanız yeterli olacaktır. Seyahat acentemize istediğiniz zaman gelip bilgi alabilir ve otobüslerimizi gezebilirsiniz. Seyahat acenyemizde çalışan tüm elemanlarımız alanında uzman ve yetkili kişilerdir. Şoförlerimiz ya da host ve hosteslerimiz size yolculuk esnasında güler yüzlü ve kibar davranacaktır. Her isteğiniz host ya da hostesler tarafından karşılanacak keyfiniz ve konforunuz için her şey düşünülecektir. Seyehat acentemizde bulunan tüm otobüslerimiz son model olup her şey düşünüşerek dizayn edilmiştir. Tüm koltuklaraın arkasında bulunan kişisel televizyonlar sayesinde isterseniz filminizi izler isterseniz müziğinizi dinlerseniz. Dilediğinizce rahat bir şekilde yolculuğunuzu geçirebilirsiniz.

Firmamızda Son Model Otobüsler

Otobüs firmamızda bulunan internet sayesinde sınırsız internetin tadını çıkartabileceksiniz. Sınırsız olduğu kadar yüksek hızda olması sebebiyle sosyal medya ile iletişiminizi kesmeyecek dilediğiniz gibi interneti kullanabileceksiniz. Günümüz artık bir internet çağı olduğundan bu özellik sayesinde işlerinizi aksatmadan yapabilecek ve yolculuğunuz esnasında zaman kaybı yaşamayacaksınız. Ayrıca bir hız çağında olduğumuzun tabiki biz de farkındayız bu sebeple şartlar ne olursa olsun seyahat acentelerimizde bulunan tüm otobüslerimiz vaad edilen saatte kalkış yapacak ve tahmini sürede istenilen yere ulaşacaktır. Bu sebeple antalya – kastamonu otobüs bileti firmamızdan alındığı takdirde eşsiz bir yolculuk geçireceksiniz.

Otobüs Biletleri Nereden Alınır

Seyahat acentemiz yolculuk esnasında size sunacağı ikramlarla da sizlerin yüzünü güldürecektir. Tuzlu ve tatlı ikramlarımız bol çeşitli içeceklerimiz ile dilediğinizce faydalana bileceksiniz. Ayrıca yolculuk esnasında vereceğimiz molalarda bulunan tesislerde her türlü ihtiyacınızı giderdikten sonra yenide yolculuk başlayacaktır. Seyahat işletmeciliği öyle hafife alınacak ve herkesin üstesinden gelebileceği bir iş değildir. Tecrübe ve ciddi biçimde sorumluluk ister. Bizler de seyahat acentesi firması olarak yıllardan bu yana bu işin içinde olduğumuzdan dolayı emin olun keyifli bir yolculuk için her şey yapılacaktır. Antalya – kastamonu bileti almak isterseniz sizi firmamızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

ANTALYA->KASTAMONU

12sa 45dk

95 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi