Antalya - Kars Otobüs Seferi

01 Kasım 2015ANTALYA KARS OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 120 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 230 km' dir.

Antalya – Kars Otobüs Bileti

Otobüs firmaları arasında her zaman en iyi olmayı hedefleyen sadece müşteri memnuniyetini düşünen bunu gerçekleştirmek için de her gün kendini geliştiren ve yeniliklere açık olan bir firmayız. Emin olun ki söz konusu seyahat ise bu alanda en iyisini biz yapana kadar en iyisi bizizdir. Bu konuda hiç endişeniz olmasın. Çıtayı koyabildiğimiz yere kadar koymak bizim için bir görevdir. Bunu otobüsümüzde sunduğumuz özelliklerle de kanıtlamaktayız. Siz de bir adet antalya – kars otobüs bileti aldığınız takdirde seyahat acentesi olarak size sunacağımız hizmetten ziyadesiyle faydalanabilirsiniz. Seyahat acentesi firmamızda bulunan tüm otobüslerimizde internet imkanı siz değerli müşterilerimize sağlanacaktır. Böylelikle sosyal medyayı dilediğiniz ölçüde takip edecek ve sıkılmayacaksınız. İsterseniz filminizi izleyin isterseniz oyununuzu oynayın. Yüksek hızda ve sınırsız kota imkanıyla keyfiniz asla yarıda kesilmeyecektir. Ayrıca tüm otobüslerimizde bulunan priz sayesinde de şarjınızın bitmesi gibi bir şey söz konusu olamaz. Koltuğunuzun hemen yanı başında bulunan 220 volt priz sayesinde tüm elektronik cihazlarınızı kolayca şarj edebilecek ve keyfinizin yarıda kesilmesine izin vermeyeceksiniz. Tüm koltuklara özel olarak monte edilen prizlerden tüm müşterilerimiz faydalanacaktır.

Alanında Uzman Elemanlarımız

Seyahat acentesi firmamızda tüm çalışanlarımız alanında özel ve kendini geliştirmiş elemanlardır. Şayet siz de antalya – kars otobüs bileti almayı düşünüyorsanız fazla düşünmenizi tavsiye etmeyiz. Hiç vakit kaybetmeden firmamız aracılığıyla size en uygun fiyata bilet tederik etmeyi bir görev biliriz. Seyahat acentemizin belirgin be önemli kurallarundan bir tanesi de zamanında tüm otobüslerimizin hareket etmesidir. Çağımızın bir hız çağı olduğunun bilincinde olan firmamız saatinde kalkacak ve tahmin edilen süre içerisinde yolculuk tamamlanacaktır.

Seyehat Acentesi Olarak En İyiyi Hedeflemekteyiz

Eğer siz de antalya – kars otobüs bileti ihtiyacınızı firmamız aracılığıyla giderirseniz. Belki de hayatınızın en konforlu yolculuğunu yapmış olacaksınız. Sizi temin ederiz ki bizi seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız. Zira bu durumu referanslarımız kanıtlamaktadır. Referanslarımız ve referanslarımızın görüşleri bizim için çok önemlidir. Her denilen dikkate alınır ve ortada yapılan bir yanlış varsa müşteri memnuniyeti için zaman kaybetmeden düzeltilir.

ANTALYA->KARS
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

120 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi