Antalya - İzmir Otobüs Seferi

31 Ekim 2015ANTALYA İZMİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 48TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 07sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 452 km' dir.

Antalya – İzmir Otobüs Bileti

Otobüs firmamız sayesinde yolculuk esnasında hiçbir sıkıntı yaşamadan keyifle yolculuğunuza devam edeceksiniz. Sınırsız internet sayesinde yolculuk esnasında sosyal medyadan keyifle yararlanabileceksiniz. Ayrıca her koltuk arkasında bulunan kişisel televizyonlar sayesinde istediğiniz şekilde keyifle vakit geçirebileceksiniz. İsterseniz filminizi izleyecek, isterseniz müziğinizi izleyecek ya da gönlünüz isteğince oyun oynayabileceksiniz. Büyük ekran özelliği ile de filmlerinizi keyifle seyredebileceksiniz. Antalya – izmir otobüs bileti almanın tek yolu bizim firmamızdan geçmektedir. Son model otobüslerimizle ve her şey düşünülerek dizay edilmiş araçlarımızla size üstün bir hizmet vermenin telaşı içerisinde olacağız. İsteğiniz halinde firmamızda misafir olabilir ve tüm otobüs çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Seyahat Acentesi Firmamız Bu Hususta Bir Numaradır

Yılların verdiği tecrübe ile de bu hususta bir numara olduğumuzu bildirmek isteriz. Bu işlerde tecrübenin önemi tartışılmaz zira uzun yolculuklarda kaptan seviyesinde olmayan şoförler tamiri mümkün olmayan olaylara sebep olabilirler. Bu sebeple sizden ricamız herhangi bir seyahat acentesi ile anlaşmadan önce araştırmanızı dikkatlice yapmanızı öneririz. Ancak hangi firma iy ya da kötü olduğunu seçebilecek kadar temel bilginiz yoksa buyurun acentemize misafir olu en azından size temel düzeyde bilgiler vererek seçiminizi daha kolay yapabilesiniz. Antalya – İzmir otobüs bileti firmamız tarafından gayet uygun ücretlerde siz müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Bu ücreti ister nakit olarak ister kredi kartı marifetiyle ödeyebilir hatta taksitlere bölerek ödeme kolaylığı sağlanabilir.

Seyahat Acentemizde Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Ön Olandadır

Uzun yolculuklar kimi insanlar tarafından zor gelebilir. Tabi buna sebep olabilecek bir çok etken vardır. Ancak biz seyahat acentesi olarak bu olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek adına her yolu denemekteyiz. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulduğu için sizlerin keyifle bir yolculuk edeceğinizi umuyoruz. Antalya – izmir otobüs bileti ister tek koltuklu otobüslerimizden istenirse 2+2 şekilnde dizayn edilmiş otobüslerimizden alabilirsiniz. Tabi tek kişilik koltuklar yani 2+1 şeklinde dizayn edilmiş koltuklar daha geniş ebatlarda kullanabilecek ve daha rahat yolculuk etme şansınızı yakalayabileceksiniz. Bu sebeple sizlerden ricamız seyahat acentemize uğramadan bilet almanızı tevsiye etmiyoruz.

ANTALYA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

48 TL

ADANA ->
ANTALYA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

45 TL

ANTALYA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

07sa 30dk

55 TL

ANTALYA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

52 TL

ANTALYA->İZMİR
OTOBÜS SEFERİ

06sa 45dk

60 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi