Antalya - İstanbul Otobüs Seferi

07 Kasım 2015ANTALYA İSTANBUL OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 720 km' dir.

Antalya – İstanbul Otobüs Bileti

Yolculuk yapmak hele bir de yapacağınız bu yol uzun mesafeli ise zaman zaman çekilmez bir hal almaktadır. İşte firma olarak bu yolculuğu keyifli hale getirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Çalışanlarımız alanında uzman olan ve işini severek yapan kişilerdir. Şoförlerimiz de aynı şekilde üst düzey yol bilgisine hakim olmakta ve sizi istediğiniz yere en rahat ve konforlu bir şekilde ulaştırabilmenin peşindedir. Son model araçlarımızın size sunacağı keyif ve rahatlık başınızı döndürecektir. Sizlere hizmet etmek için yetiştirilmiş olan host ve hosteslerimiz her dileğinize cevap verecek ve yerine getirecektir. Kibar ve güler yüzlü çalışanlarımız size üst düzey bir şekilde hizmet verebilmenin endişesi içerisinde olacaktır. Eğer siz de antalya – istanbul otobüs bileti almak isterseniz. Sizi firmamızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Otobüs Firmamız Ulaşım Konusunda En İyiyi Hedeflemektedir.

Firmamızda buluna tüm otobüslerimizde bulunan özellikler sizin keyifle yol almanızı sağlayacaktır. Tüm koltuklarımızda bulunan kişisel televizyonlar sayesinde dilediğiniz filmi izleyebilecek istediğiniz müziği dinleyebilecek ya da gönlünüz isteğince oyun oynayabileceksiniz. Otobüs biletlerimizin fiyatı da diğer firmalara göra gayet uygundur. Ayrıca kredi kartı seçeneğiyle de ödeme imkanı sunan firmamız isteğiniz halinde taksitte yapabilmektedir. Son model otobüslerimiz sayesinde konforunuz hiç bozulmayacak. Antalya – istanbul otobüs bileti aldığınız andan itibaren firmamız tarafında güvence altında olacaksınız. Her yolcumuz sigortalı olacak ve bir olumsuz durumda her türlü hakkınızı gözetebileceksiniz.

Firmamız Üstün Hizmet Konusunda Bir Numaradır

İkram konusunda çok çeşitlilik göstermekle beraber kaliteli bir düzeyde hizmet sunacağız. Bizi bir kere denemeniz halinde sürekli bizi tercih edeceğinize inanıyoruz. Bunu hem referanslarımız kanıtlamakta hem de kendimize olan güvenimiz kanıtlamaktadır. Antalya – istanbul otobüs bileti almanız halinde tamamıyla bizim güvencemiz altına gireceksiniz. Özel servisimiz sayesinde istenilen yerden alınacak ve istenilen yere kadar götürülecektir. Yol bilgisine hakim olan firmamız sizi en kısa yoldan istediğiniz yere kadar götürecek. Dediğimiz gibi sizi firmamızda görmek bize onur verecek ve size en üst düzeyde hizmet vereceğimizden de hiç şüpheniz olmasın. 

ANTALYA->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

Alanya ->
ANTALYA->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

11sa 30dk

90 TL

ANTALYA->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

ANTALYA->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

ANTALYA->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

80 TL

ANTALYA->İSTANBUL
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi