Antalya - Iğdır Otobüs Seferi

31 Ekim 2015ANTALYA IĞDIR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 120 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1535 km' dir.

Antalya Iğdır Otobüs Bileti

Günümüzde, seyahat etmenin en sık tercih edilen şekli otobüs ile yapılan seyahatler olarak gözlenmektedir. Antalya’dan diğer şehirlere seyahat etme işlemlerini gerçekleştirecek şahısların, otobüs firmalarının bilet satış işlemlerini gerçekleştirdiği ofislerine gitmesine artık gerek yoktur. Teknolojinin getirisi olan internet sayesinde bu işlemler, başta Antalya Iğdır otobüs bileti alınması olmak üzere, kolaylık ile gerçekleştirilmektedir.  

Antalya Iğdır Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Antalya’dan Iğdır’a her ne sebep ile seyahat etmeyi düşünüyor iseniz, ihtiyaç duyacağınız Antalya Iğdır otobüs bileti satın alma işlemlerini, internet aracılığı ile bir cep telefonu, bir tablet ya da bir bilgisayar sayesinde kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, internet sitesine girerek seyahat edeceğiniz şehirleri belirlemek ile başlamaktadır. İlk hareketinizin olduğu yerden yani Antalya’dan, varış noktası olan yere yani Iğdır’a seçiminizi yaptıktan sonra, seyahat tarihinizi belirleyerek bilet alma işlemlerine başlayabilirsiniz. Sunulan bu hizmetlerin en büyük kolaylığı, bulunduğunuz ortamdan rahat bir şekilde bilet alma şansına sahip olmanızdır. Ayrıca yapacağınız seçimlerde, otobüsün cinsini ve otobüsün oturum krokisini de görmeniz mümkündür. Böylelik ile otobüsün boş koltuklarını rahatlık ile görebilecek ve dilediğiniz koltuğu seçme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca otobüs cinslerinin bu alış veriş sisteminde net olarak belirtilmesi de, seyahatiniz esnasında yapabilecekleriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Müzik dinlemek, video izlemek, internet bağlantısını kullanmak gibi hizmetleri sunan otobüs çeşitlerini seçme şansına sahip olacaksınız. Yine bu tip uygulamalar sayesinde, konforlu seyahati tercih etmek isteyenler için geliştirilen, tekli koltuk seçeneğini de rahat bir şekilde gözlemleyebileceksiniz. Tercihleriniz doğrultusunda istediğiniz seçimi yaparak biletinizi satın alma şansına sahipsiniz.

Antalya Iğdır Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs bileti satın alma işlemlerinde, bu hizmeti aktif hale getiren firmalar, üye olunması durumunda belli bir indirimde uygulamaktadır. Emsallerine göre daha ekonomik bedeller ile Antalya Iğdır otobüs bileti alma şansına, kullanılan bu sistem ile sahip bulunmaktasınız. Yapılan işlemler üst düzey güvenlik tedbiri ile gerçekleştirilmekte ve bu sayede alış veriş esnasında kullanılan kartlar ile ilgili hiçbir güvenlik sorunu yaşanmamaktadır.

ANTALYA->IĞDIR
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

120 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi