Antalya - İçel Otobüs Seferi

03 Kasım 2015ANTALYA MERSİN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 50 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 436 km' dir.

Antalya – İçel (Mersin) Otobüs Bileti

Tüm otobüslerimiz her sefer sonrasında detaylıca ve titizlikle temizlenmektedir. Araç kuaförleri tarafından titizlikle temizlenen firmamızın tüm otobüsleri sizler için temizlenmiş bir halde sefere hazır hale gelecektir. Araç parfümleri ile de her zaman ferah bir koku, sizi rahatsız etmeyecek şekilde sıkılacak ve yolculuğa hazır hale getirilecektir. Bunu teyit etmenin tek yolu antalya – içel (mersin) otobüs bileti satın almaktan geçmektedir. Bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer planlarınızın arasında mersin yolculuğu var ise yapacağınız en akıllıca seçim firmamızı seçmeniz yönünde olacaktır. Yılların verdiği tecrübe ile size tam da beklediğiniz bir hizmet sunacağımızın garantisini veriyoruz.  

Otobüs Firması Olarak Bu İşte Bir Numarayız

Firmamıza ait tüm otobüslerimizde yüksek hızda interrnet bağlantısı mevcuttur. Tüm otobüslerimizde bulunan bu özellik sayesinde yolculuk esnansında hiçbir sıkıntı duymayacaksınız. Sosyal medya aracılığı ile isterseniz gündemi takip edecek isterseniz filminizi izleyecek yani gönlünüz ne isterse onu yapacaksınız ayrıca elerktronik eşyamın şarzı bitti diye de sitem etmenize gerek olmayacak. Çünkü otobüs firmamızda bulunan priz sayesinde tüm elektronik eşyalarınızı şarj edebilecek gönül rahatlığıyla, keyfinizin dilediğince tüm elektronik eşyalarınızla zaman geçirebileceksiniz. Antalya – içel (mersin) otobüs bileti almayı düşünüyorsanız firmamızı seçmeniz sizin açınızdan çok doğru bir karar olacaktır. Dilerseniz bilet almadan önce firmamıza uğrayabilir ve aklınıza takılan her soruyu sorabilir, otobüslerimizi inceleyebilirsiniz. Keyif ve rahatlığını test etmek için otobüslerimizin de içini rahatlıkla gezebilirsiniz.

Firma Otobüslerimizin Özellikleri

Firmamızda bulunan birçok özellik sizi ziyedesiyle memnun edecektir. Sınırsız yüksek hızda internet bağlantısı, lzzetli ikramlar, kişisel koltuk arkası televizyonlar, kaliteli tesislerde mola imkanı, tüm yolcularımızın sigorta kapsamı altında olması, güler yüzlü ve kibar host ya da hosteslerimiz size eşsiz bir yolculuk yapma şansı verecektir. Eğer olur da sizin de bir şekilde yolunuz içel diğer bir adıyla mersin olan deniz kıyısı şehrimize düşerse yollarımızın keşişmesini isteriz. Size vereceğimiz üstün hizmet sayesinde bizi seçtiğinize pişman olmayacak ve dostlarınıza da tavsiye edeceğinizi düşünüyoruz. Şayet antalya – içel (mersin) otobüs bileti almak niyetindeyseniz emin olun sizin için doğru firma biz olacağız

ANTALYA->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

ANTALYA->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

ANTALYA->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

ANTALYA->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

55 TL

ANTALYA->MERSİN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi