Antalya - Hatay Otobüs Seferi

01 Kasım 2015ANTALYA HATAY OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 60 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 14sa 15dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 795 km' dir.

Antalya – Hatay Otobüs Bileti

Firmamız siz müşterilerimizin keyfini düşünerek bir çok olanak sunmanın peşindedir. Bunların başında otobüs içerisinde kullanabileceğiniz sınırsız ve yüksek hızda bir internet bağlantısı sayesinde sosyal medya ile iletişiminizi kesmeden yolculuğunuzu sürdürebileceksiniz. Çağımızın bir internet çağı olduğunun otobüs firması olarak tabi ki bizde farkındayız. Bunu düşünerek internet bağlantısı tüm otobüslerimizde olmazsa olmazlar arasındadır. Koltuk arkası televizyon sayesinde ise keyfinizi bozmadan yolculuğunuz esnasında isterseniz size sunacağımız birçok seçenekten biri olan bir film seçip izlersiniz, isterseniz takip etmekte olan bir dizinizi izler hoşça vakit geçirebilirsiniz. Aynı ekrandan müzik ve oyun keyfi ile de daha hoş vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm bunlar için antalya - hatay otobüs biletine sahip olmanız yeterlidir.

Vip Bir Hizmet İle Emrinizdeyiz  

Otobüsümüzde size sunacağımız açık büfe sayesinde tüm ikramlarımızdan gönlünüz yettiğince faydalanabileceksiniz. Vip bir hizmet sunmayı garantileyen firmamız bu alanda elinden geldiğince uğraş vermektedir. Evinizden alıp gideceğiniz yere kadar bırakan özel servislerimiz sayesinde de yol bilginiz olmasa bile, servis şoförlerimiz güzergahlara hakim olması ile sizi istediğiniz yerden alacak ve yine istenilen yere bırakacaktır. Bu ayrıcalıklara antalya-hatay otobüs bileti ile sahip olacaksınız.

Alaında Uzman Kadro

Alanında uzman olan muavinlerimiz size gayet güler yüzlü ve kibar şekilde yaklaşacak, her dilediğinize anında cevap vereceklerdir. İkili ilişkilerde  gayet profesynel olan muavinlerimize aklınıza takılan her şeyi sorabileceksiniz. Yolu hataydan geçecek olan herkesin  mutlaka tercih etmesi gereken firmaları başında gelmektedir firmamız. Şayet tatil planlarınız arasında hatay’a gitmek varsa, ya da ziyaret amaçlı bir hatay yolculuğu düşünüyorsanız, okul amaçlı yani öğrenci adı altında bir hatay yolculuğu gözüküyorsa ufukta sizlere firmamız aracılığı ile hizmet etmekten büyük keyif duyarız. Yapacağınız tek şey bir adet antalya – hatay otobüs bileti almak olacaktır.  Bizleri bu  sektöre yeni başlamıs tecrübesiz ve hiçbir bilgisi olmayan firmalarla karşılaştırmayınız. Müşteri memnuniyetini hiçe sayan sırf pastadan pay kapmak adına bu işe soyunan firmalar asla istediğiniz hizmeti veremeyecektir. Böyle firmalar sadece para odaklı çalıştığı için müşteri memnuniyeti daima arka plandadır. 

ANTALYA->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

ANTALYA->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

14sa 15dk

65 TL

ANTALYA->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

60 TL

ANTALYA->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

50 TL

Kumluca ->
ANTALYA->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

55 TL

ANTALYA->HATAY
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

60 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi