Antalya - Gümüşhane Otobüs Seferi

04 Kasım 2015Ulaşımda Otobüs

Otobüs çoğu insan tarafından kullanılmak istenmemekte ve genellikle kendi araçlarını tercih etmektedirler. Ama bu da trafikteki yoğunluğu arttırmaktadır. Bu yüzden çoğu insana otobüs kullanması teşvik edilmiştir. uU yolla hem trafik rahatlayacak hem de insanlar rahat ve güvenli bir biçimde gideceklerdir. Bunu gören ve otobüs firmalarının daha sağlıklı olduğunu fark eden insanlarda bu yola başvurmuşlardır ve giderek artan bir ulaşım sektörü haline gelmiştir. Birçok firma bu konuda hizmet vermekte olup sayıları da her geçen gün artmaktadır. Bu artış müşteriler için bir avantaj haline gelmiştir. Çünkü fiyatlarda bu yolla ucuzlamıştır. Ama daha çok Antalya ve benzeri şehirlerde bu ucuzlamaya rastlanmaktadır. Bu Antalya seferleri arasında da en ucuz biletlerden birisi Antalya - Gümüşhane otobüs biletidir.

Otobüsün Avantajları

Otobüs kullanımı birçok açıdan daha avantajlıdır. Çünkü diğer ulaşım yollarında ya süre uzamaktadır. Ya da bilet fiyatı oldukça yükselmektedir. Hem otobüs yolculuğunun keyfi bir başkadır. Bunu ne uçakta alabilirsiniz ne de bir tren bu yolculuk keyfini size verebilir. Ama tabi bu durum her zaman geçerli olmamaktadır. Çünkü eğer yolculuk yapacağınız firma iyi değil ve otobüste rahat değilse bu yolculuk sizin için bir işkenceye dönüşmesi muhtemeldir. İste sizde böyle yolculuklarınız bir işkenceye dönüşmesini istemiyorsanız alacağınız otobüs firmasını iyi araştırmalı ve buna göre bir karar vermelisiniz. Mesela Antalya - Gümüşhane otobüs bileti satan firmaları iyice kontrol etmeniz gerekmektedir.

Büyüyen ve Gelişen Sektör

Ulaşımda her zaman gelişen ve kendini yenileyen ama bununla birlikte fiyatları da artan bir sektör olmuştur. Ama sizin gideceğiniz yer mesela Çanakkale gibi tarihi ve turistik yerse ona göre de bilet fiyatınız oluşacaktır. Çünkü bu sektör genellikle arz talep ilişkisi içinde yürümektedir. Bu ilişkide bilet fiyatlarına yansıyan faktörlerden bir tanesidir. Ama siz eğer Akdeniz bölgesinde böyle bir otobüs bileti alacaksanız yer ya da fiyat sıkıntısı çekmezsiniz. Çünkü talep fazla olduğu için fiyatlarda ucuzdur. Mesela Antalya - Gümüşhane otobüs bileti her açıdan sizin için avantajlıdır. Çünkü bu yol üzerinde çalışan ve kaliteli hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Ama en iyisini bulmak yine size düşmektedir.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi