Antalya - Giresun Otobüs Seferi

03 Kasım 2015ANTALYA GİRESUN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 91TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 20 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1094 km' dir.

Ulaşımda Otobüs Ve Kolaylıkları

Otobüsler ulaşımda olmazsa olmazlarda birisidir ve en çok kullanılanlar arasında bulunmaktadır. Bu yüzden insanlarda en çok bu şekilde hizmet almaktadırlar. Çünkü diğerlerine göre daha kullanışlıdır. Çünkü her sokak ve caddeye bu şekilde ulaşım sağlanırken bir uçağın sokağa girmesi ancak bilim- kurgu filmlerinde rastlayabileceğimiz türden şeylerdir. İşte bu yüzden de bu ihtiyaca binaen de birçok otobüs firması ortaya çıkmıştır. Bu firmalarda önceleri sadece büyük şehirlere ulaşım imkânı vermekteydi.  Ama şimdi ise büyük şehirlerin yanı sıra ilçelere bile bu imkânı sağlamaktadır. Ama tabii ki yine yoğunluk büyük şehirlere olmaktadır. Çünkü orada yaşayan nüfus fazla olduğu için otobüs yoğunluğu da fazla olmaktadır. Tabi bunların başında da İstanbul gelmektedir. İstanbul a iş seyahati için olsa bile birçok yolcu kullanmaktadır. Mesela Antalya – Giresun otobüs bileti en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır.

Bilet Bulmadaki Sıkıntılar

Çoğu insan işini son güne bırakmaktadır. Bu yüzden de birçok sıkıntıya katlanmak zorunda kalmaktadır. Bu durum bilet akmak için de geçerlidir. Çünkü bayramlarda ya da yılbaşında insanlar eğlenmek veya sevdiklerini ziyaret etmek için otobüs bileti almaktadırlar. Ama bu günlerdeki oldukça fazla yığılmalardan dolayı insanlar bilet bulamamaktadır. İşte tam da bu yüzden bu tür mağdur olmalara sebep olamamak için biletinizi erken almakta her zaman fayda vardır ve erken alarak da kampanyalara katılma hakkına da sahip olabilirsiniz. Bir firma eğer 2 ay önceden bilet alan kişilere biletini yarı fiyatına vereceğini söylemişti. İşte sizde böyle erken alma avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mesela Antalya – Giresun otobüs bileti alacaksanız bu durumdan faydalanarak güzel bir Denizli gezisi düzenleyebilirsiniz.

Şehirler Arası Ulaşımda Bilet Alımı

Şehirlerarası ulaşımda bilet alımı şehir içi ulaşımdaki bilet alımına göre büyük farklılıklar arz etmektedir. Çünkü şehir içinde en fazla gideceğiniz yer 1 saatlik mesafe olmaktayken diğer taraftan şehirlerarasında bunun çok daha fazlası yolculuklar yapılmaktadır ve bu durumda da bilet fiyatları değişiklik gösterdiği gibi bilet alınacak yerler de değişiklik ve biletin hakları da değişiklik göstermektedir. Mesela Antalya – Giresun otobüs bileti alan birinin hakları ve sorumluluğu daha farklıdır.

11:00

ANTALYA->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

91 TL

11:00

Alanya ->
ANTALYA->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

18 saat

85 TL

15:00

Kemer ->
ANTALYA->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

80 TL

15:00

Kemer ->
ANTALYA->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

90 TL

16:00

ANTALYA->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

18sa 30dk

81 TL

16:00

Alanya ->
ANTALYA->GİRESUN
OTOBÜS SEFERİ

18 saat

85 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi