Antalya - Gaziantep Otobüs Seferi

04 Kasım 2015ANTALYA GAZİANTEP OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 11sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 833 km' dir.

Ulaşım Ve Otobüsler

İnsanlar bir yerden bir yere gidecekken eskiden beri bazı ulaşım araçları kullanmaktadır. Eskiden deve gibi araçlar kullanılmakta bugün ise daha çok yaygın olan otobüslerdir. Şehir içi trafikte de oldukça kullanılan bu yöntem asıl olarak şehirlerarası olarak hizmet vermektedir.  İnsanlara bu ihtiyacına binaen de birçok şehirlerarası yolculuk yapan firma ortaya çıkmıştır. Bu firmaların sayısı arttıkça da insanlar daha iyi ve kaliteli hizmet almaya başlamışlardır. Bu firmaların artışı sayesinde de fiyatlar ucuzlamıştır ve insanlarda gidecekleri yere bilet bulma konusunda sıkıntı çekmemeye başlamışlardır. Tabi otobüs firmaları da yoğunluklu talep nereye olursa oraya göre çalışmaktadır. Bu yüzden Antalya çokça firma sefer düzenlemektedir. Mesela bu seferlerden birisi de Antalya - Gaziantep otobüs seferidir. Bu sebeple de Antalya – Gaziantep otobüs bileti çok ucuza bulunmaktadır

Ulaşımda Karayolunun Önemi

Karayolu ulaşımı birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Çünkü karayolunun birçok avantajı bulunmaktadır. Trenler mesela ucuz olmasına rağmen çok yavaş olduğu ve bazı yerlere de ulaşım sağlayamadığı için pek de tercih edilmemektedir. Bunun yanı sıra da uçaklar çok hızlı olmasına rağmen hem yine aynı şekilde her yere bulunmaması hem de çok pahalı olduğu için ülkemizde çok rağbet görmemektedir. Ama karayoluyla ulaşımda büyük oranda otobüs firmaları ile yapılmaktadır. Bu firmalar sayesinde insanlar istedikleri yere gidebilmekte ve çok ucuza bilet alabilmektedir. Ama istedikleri zaman bilet bulabilmenin de bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartlar mesela oraya talebin çok olması lazımdır. Bu talebi sağlayan şehirlerin başında Antalya gelmektedir. Özellikle Antalya – Gaziantep otobüs seferi bunların başında gelmektedir. Bu sefere karşı olan yoğunluk sayesinde Antalya – Gaziantep otobüs bileti de çok ucuz hale gelmiştir.

Şehirler Arası Ulaşımda Otobüsler

Genellikle şehir içi ulaşım çok yoğun olmakla birlikte şehirlerarası ulaşımda insanlar arasında yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle üniversite öğrencileri ya da iş için oldukça kullanılmaktadır. Bunun en güzel örneklerinde birini hem iş için hem de öğrenciler çokça kullanılan Antalya da görebiliriz. Bu şehre her gün onlarca otobüs giriş çıkış yapmaktadır. Bunlardan birisi de Antalya – Gaziantep seferidir. Bu Antalya – Gaziantep otobüs bileti de gayet makul fiyatlardadır.

ANTALYA->GAZİANTEP
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

70 TL

ANTALYA->GAZİANTEP
OTOBÜS SEFERİ

11sa 30dk

70 TL

ANTALYA->GAZİANTEP
OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

75 TL

ANTALYA->GAZİANTEP
OTOBÜS SEFERİ

12sa 30dk

75 TL

ANTALYA->GAZİANTEP
OTOBÜS SEFERİ

11sa 30dk

65 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi