Antalya - Eskişehir Otobüs Seferi

05 Kasım 2015ANTALYA ESKİŞEHİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 38 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 421 km' dir.

Bilet Fiyatları

Birçok insan bir hizmet alacakken öncelikle fiyata önem vermektedir. Bu da birçok insanımız tarafından yapılan bir yanlıştır. Çünkü insanlar alacakları hizmete bakmadan sadece fiyat endeksli düşünerek kendilerini çoğu zaman sıkıntıya sokmaktadır. Bunlardan birisi de otobüs biletleridir. Eğer siz sadece fiyata bakarak bu biletleri alırsanız yanlış yapmış olursunuz. Çünkü yapacağınız yolculuğun şartları oldukça kötüdür. BU da sizi hem bedenen hem de manevi anlamda sıkıntıya sokacaktır. Mesela bir yaz günü uzun bir yolculuk yapıyorsunuz ve hava da çok sıcak ve de otobüste klima yok işte tamda bunun sonuçlarına katlanmak zorundasınız. Çünkü neden siz ucuz bilet alarak akıllılık yaptığınızı zannediyorsunuz ama tam tersi büyük bir zorluk oluşturdunuz. İşte tamda bu anlattıklarımda dolayı Antalya - Eskişehir otobüs bileti alacaksanız sadece uygun fiyata olmasına bakmayınız. Çünkü bu ucuzluk arayışı sizi daha da kötüye yönlendirebilir ve bunun zararlarını daha kötü ödemenize neden olur.

Otobüslerde Konfor

Konfor her insanın istediği bir hizmettir. Çünkü yolculuklar sırasında bu sizin daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden insanlarda bu konforu sağlayan firmalara yönelmişlerdir. Çünkü rahat bir yolculuk sizin yorulmanızı önleyecek ve gittiğiniz yerde dinç olmanızı sağlayacaktır. Ama tabi her otobüs firması bu konfor ve rahatlıktan çok uzaktır. Sizde o yüzden bu konfor ver rahatlığı sağlayan firmayı bulup onunla yolculuk yapmanız gerekmektedir. Diğer türlü araştırma yapmazsanız işinizi şansa bırakmış olacaksınız bu da sizi kötü hizmet veren firmalara sevk etmiş olacaktır. Çünkü diğer firmaların sayısı azdır. Bu firmayı bulduğunuz zamanda mesela yolculuk yapacağınız olan Antalya - Eskişehir otobüs bileti alabilirsiniz.

Otobüs Firmalarındaki Kampanyalar

Otobüs firmalarının artmasıyla doğal olarak da rekabet de artmıştır. Bu rekabet sayesinde müşteriler daha iyi hizmet almaya başlamışlardır. Bu yüzden insanlar da bu durumdan oldukça memnundur. BU rekabette artık kampanyalarda kullanılmaya başlanmıştır. Mesela bu kampanyalardan birisi de eğer gidiş dönüş biletini birlikte alırsanız dönüş biletini sadece 1 liraya vermektedirler. Daha pek çok bunu gibi kampanya da yapılmakta ve insanların hizmetine sunulmaktadır. Mesela siz eğer Antalya - Eskişehir otobüs bileti alırsanız diğer dönüş bileti bedavaya gelmektedir. Tabi bunu yapan firmalarda diğerlerine göre bir adım öne geçmektedirler.

ANTALYA->ESKİŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

06 saat

38 TL

ANTALYA->ESKİŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

07 saat

48 TL

Alanya ->
ANTALYA->ESKİŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

50 TL

ANTALYA->ESKİŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

43 TL

ANTALYA->ESKİŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

Alanya ->
ANTALYA->ESKİŞEHİR
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

50 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi