Antalya - ERZURUM Otobüs Seferi

02 Kasım 2015ANTALYA ERZURUM OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 22sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1239 km' dir.

Otobüs Biletleri

Bilet almak için birçok kişi zamanını ve vaktini harcamakta ve bir bilet için otogara kadar gitmektedir. Ama yeni günümüz çağında bu değişmiştir. Sadece bilgisayarınız aracılığıyla bu işlemi de rahatlıkla yapabilmektesiniz. Bu da otobüs firmalarının müşterilerine sunduğu kolaylıklardan birisidir. Ama sadece bilet alırken teknolojiyi kullanmamanız gerekmektedir. Bununla birlikte alacağınız firmayı da araştırırken de kullanabilirsiniz. Bu da size daha güvenli bir yolculuğun kapısını açacaktır. Bu araştırmayı nasıl yapacağım derseniz eğer kullanıcı yorumlarına bakabilir oradan öğrenebilirisiniz. Tabi firmaların sunduğu hizmetler sadece bunla kalmayıp başka hizmetlerde sunmaktadır. Bunlardan birisi olarak eğer biletinizi alır sonrada karar değiştirirseniz bileti aldığınız yere gidip başka bir zamana alabilirsiniz. Mesela Antalya - Erzurum otobüs bileti aldınız ve bunu saatini değiştirmek istiyorsunuz böyle bir uygulamadan faydalanabilirsiniz. Bu da aynı zamanda tüketici yani sizin haklarınızı da korumaktadır.

Artan Otobüs Fiyatları

Bu fiyat artışının birçok sebebi vardır. Bunlardan en önemlisi ise akaryakıt fiyatlarını oluşturmaktadır. Çünkü arabanın en temel ihtiyaçlarında birisi olan akaryakıt olmazsa olmazlar arasındadır. Bu yüzden firmalarda istemeseler de bu durumu müşterilere yansıtmaktadır. Ama tabi bunu bahane ederek de müşterileri mağdur eden ve çok fazla fiyatlarla bilet satan firmalarda bulunmaktadır. İşte tam da burada sizin kendi haklarınızı savunmanız ve böyle durumlara karşı uyanık olmanız gerekmektedir. Yoksa hayatınız boyunca sürekli mağdur olursunuz ve insanlarda sizi kullanırlar. Ama tabi bunları ayırt etmek için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu araştırmayı iyi bir şekilde yaparsanız eğer sizin için en faydalı olanı da bulmanız mümkündür. Antalya - Erzurum otobüs bileti satan firmalar bu konuda size oldukça yardımcı olacaktır.

Otobüs Bileti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Bilet almak bütün sorunları bitirmemektedir. Sadece işin bir kısmını yaptığınız anlamına gelmektedir. Çünkü diğer kısımda bu bilet ile ilgili haklarınız bulunmaktadır ve bu haklarınızın da sonuna kadar takipçisi olmanız gerekmektedir. Mesela Antalya - Erzurum otobüs bileti aldınız ve bu bileti size satan kişi saatini yanlış ayarladı ve sizde bunu fark ettiniz hemen bu durumu düzeltme hakkına da sahip bulunmaktasınız.

ANTALYA->ERZURUM
OTOBÜS SEFERİ

22sa 30dk

90 TL

ANTALYA->ERZURUM
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

86 TL

ANTALYA->ERZURUM
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

98 TL

ANTALYA->ERZURUM
OTOBÜS SEFERİ

21 saat

90 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi