Antalya - Erzincan Otobüs Seferi

04 Kasım 2015ANTALYA ERZİNCAN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 19sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 300 km' dir.

Ulaşımda Otobüsle Yolculuk

Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan ulaşım aracı otobüslerdir. Çünkü her ne kadar araç sayısı artsa ya da uçakla yolculukların sayısı artsa da yinede en çok kullanılan yöntem otobüsle yolculuktur. Çünkü herkesin uçakla yolculuk yapacak durumu olmayabilir. Bunun yanı sıra ise uçaklar genellikle yurtdışı çalışmakta ve yurtiçinde ise aktarmalı olarak yolculuk yapmaktadır. Bu da insanların 2 kere bilet almasına neden olmaktadır. Bu yüzden otobüsle yolculuk daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca otobüs firmaları daha fazla olup daha rahat bilet bulmaları sağlanmaktadır. Bununla birlikte otobüs firmaları servisler aracılığıyla insanları evlerine kadar götürmekte ve bu imkânı sağlamaktadır. Bu dediğimi daha yapan veya yapabilecek olan bir uçak firması olması imkânsızdır. Ayrıca ülkemizde ise karayolları oldukça gelişmiş olup insanlara rahat bir yolculuk sağlanmaktadır. Sizde eğer Antalya – Erzincan otobüs bileti alacaksanız en yakınınızdaki bir bilet satış noktasına uğramanız gerekmektedir.

Otobüs Firmaları

Son on yıldır büyüyen ve gelişen bir sektördür. Çünkü insanların ulaşım ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinde birisi de yapılan kültürel ya da sosyal nedenlerden kaynaklanan ulaşım ihtiyacıdır. Çünkü insanlar ister iş için isterse de aile ziyareti için otobüsleri kullanmaktadır. En çok da üniversite öğrencileri kullanmaktadır. Bunların yanı sıra iş görüşmesi yapmak yahut çeşitli toplantılar için de çokça kullanılmaktadır. Bu büyüyen ve gelişen sektörde yer alan birçok firma aynı kalitede hizmet vermemektedir. İşte tam da bu yüzden sizde ulaşım ihtiyacınızı giderecek firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir. Ondan sonrada yapacağınız işlem ise biletiniz almaktır. Mesela Antalya – Erzincan otobüs bileti alacaksanız iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir ve bu araştırma sizi doğruya yönlendirecektir.

Otobüs Biletindeki Haklar

Siz otobüs biletinizi aldığınızda size bazı haklar da verilmektedir. Mesela otobüs kalkmadan biletinizi saatini istediğiniz gibi değiştirebilir ve size hangi saatler uygunsa o saatlerde biletinizi alabilirsiniz. Ama tabiki bilet saatinizi geçirirseniz biletiniz yanmış olup hakkınızı kaybedersiniz. Ama bu haklardan faydalanmanız için öncelikle bu alanda tanınmış ve kaliteli hizmet veren otobüs firmalarından bilet almanız gerekmektedir. Mesela Antalya – Erzincan otobüs bileti alacaksanız bu haklarınızdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

ANTALYA->ERZİNCAN
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

80 TL

ANTALYA->ERZİNCAN
OTOBÜS SEFERİ

18 saat

71 TL

ANTALYA->ERZİNCAN
OTOBÜS SEFERİ

17sa 30dk

85 TL

ANTALYA->ERZİNCAN
OTOBÜS SEFERİ

18 saat

72 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi