Antalya - Bolu Otobüs Seferi

03 Kasım 2015ANTALYA BOLU OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 73 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 10sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 668 km' dir.

Otobüs Seyahati

Otobüs yolculukları kişiye göre değişen bir durumdur. Kimi kişiler otobüs yolculuklarından oldukça mutlu olur kimi kişiler ise otobüs yolculuğunu çok sever. Otobüsle seyahat kişilere göre oldukça değişkenlik gösteren bir durumdur. Yani uzun yolculuklar genellikle sıkıcı olarak karşılanır. Ancak Antalya- Bolu otobüs bileti alınması gibi durumlar oldukça kolaydır. Çünkü şehir arası uzaklık çok fazla yoktur ve bilet fiyatları da oldukça uygundur. Ayrıca size otobüsle yapılan yolculuğun zorluklarından da bahsedecek olursak bu otobüs yolculuğu uzun yollar da oldukça zordur. Çünkü otobüs oldukça uzun süren yollar boyunca da insanı sıkabilir ve otobüs de konfor adına hiçbir şey yoksa yolculuğunuz oldukça sıkıcı geçebilir. Bunun sonucun da ayrıca otobüste verilen hizmet de oldukça önemlidir. Bunun en önemli sonucu da müşteri memnuniyetini en üst sıra da tutmaktadır.

Kolay Bilet Bulma Yolları

Antalya- Bolu otobüs bileti gibi uzak şehir arası bilet bulmak oldukça zordur. Ancak internet aracılığıyla bu biletleri oldukça ucuza getirebiliriz. Yani bu biletleri oldukça uygun fiyata internet aracılığıyla önceden alarak güvenli bir şekil de ucuza ve rahat bir yolculuğa yelken açabiliriz. Ancak otobüs yolculukları sıkıcı ve yorucudur. Ayrıca size otobüs yolculuğu zorluğundan bahsedecek olursak bu yolculuk uzun yollar da oldukça zordur. Çünkü otobüs oldukça uzun yollar da insanı sıkabilir ve otobüs konforlu değilse yolculuğunuz oldukça sıkıcı geçebilir. Bunun sonucun da ayrıca otobüste verilen hizmet de oldukça önemlidir. Bunun en önemli sonucu da müşteri memnuniyetini en üst sıra da tutmaktadır.

Uzun Seyahat

Antalya- Bolu otobüs bileti gibi birçok bileti bulmak yolculuk zamanına yakın oldukça zordur. Bunu engellemek için yapılabilecek en mantıklı şey otobüs biletini önceden alarak kendinize rahat bir şekil de yolculuk keyfi yaşatabilmektir. Bundan dolayı otobüs biletlerinizi önceden alınmak oldukça mantıklı olan bir durumdur ve biletlerimizi önceden otobüs bileti alarak kendimizi oldukça işimizi kolaylaştırmış olmaktayız. Bu durumda oldukça kolaylaşan işimiz sayesin de kolay bir şekil de gitmek istediğimiz yere varabiliriz. Ayrıca size otobüs yolculuğu zorluğundan bahsedecek olursak bu yolculuk uzun yollar da oldukça zordur.

ANTALYA->BOLU
OTOBÜS SEFERİ

10sa 30dk

73 TL

ANTALYA->BOLU
OTOBÜS SEFERİ

10sa 45dk

75 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi