Antalya - Bilecik Otobüs Seferi

31 Ekim 2015ANTALYA BİLECİK OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 65 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 08sa 15dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 477 km' dir.

Otobüsle Seyahat Nasıldır?

Otobüsle seyahat genellikle uzak iki şehir arasın da yapılan ve bazen oldukça zaman harcayan bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple otobüsle seyahat sıkıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Otobüs biletleri oldukça çabuk tükenmektedir. Özellikle dini bayram zamanların da bilet bulmak o kadar zordur ki çoğu zaman bulunamamaktadır. Bundan dolayı biletlerinizi önceden alınması en mantıklı olan şeydir özellikle Antalya- Bilecik otobüs bileti bulunması oldukça zordur. Çünkü iki şehir arası yaşayan insan sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple bu civar da oturan insanların bilet almadan önce oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir.

Otobüs Bileti Almak

Otobüs yolculuğu ülkemiz de tercih edilen başlıca ulaşım tipi arasın da yer almaktadır. İnsanlar ülkemiz de uçak biletlerinin masrafları nedeniyle genellikle otobüs biletlerine yönlenmekte ve otobüs bileti oldukça fazla sayı da satılmaktadır. Ayrıca otobüs bileti almak istiyorsak bileti önceden almak en mantıklı olan seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü önceden otobüs de bilet almayıp ya da yer ayırtmadığımız zaman bilet bulamama riskimiz de oluşmaktadır. Genellikle otobüs bileti yoğunluğu Antalya- Bilecik otobüs biletlerin de görülmektedir. Çünkü bu iki şehir arası ulaşım hizmeti alan sayısı oldukça fazla olduğu için bu biletleri her zaman bulamaya bilmektesiniz. Bu tür büyük şehir arası yolculuğumuz sırasın da biletimiz konusun da erken ve dikkatli olmalıyız. Ayrıca otobüs firmalarının hepsine de güvenmememiz gerekmektedir. Bazı firmalar oldukça fahiş bilet fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Önceden bilet alarak bu durumun önüne geçebilmektesiniz. Ya da biletinizi internet aracılığıyla da alabilmeniz mümkündür. Alacağınız bilet hem ucuza denk gelebilir gem de oldukça kolay bir şekil de bilet almamız mümkündür.

Uzun Yollar

Antalya- Bilecik otobüs bileti bulmak bazen oldukça zor olabilmektedir. Bilet almadan önce internetten bir fiyat araştırması yapılması en mantıklı olan şeylerdendir. Yani biletleri önceden kontrol ederek hem mevcut durumunu görebilir hem de fiyatlar hakkın da kafamız da ki şablon belirlenmektedir. Bu saye de daha kolay bir şekil de bilet almamız sağlanır. Ve kaliteli bir yolculuk başlar.

Alanya ->
ANTALYA->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

08sa 15dk

65 TL

Alanya ->
ANTALYA->BİLECİK
OTOBÜS SEFERİ

08sa 15dk

65 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi