Antalya - Batman Otobüs Seferi

31 Ekim 2015ANTALYA BATMAN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 18sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1254 km' dir.

Antalya – Batman otobüs bileti

Neden otobüs yolculuğu

Ülkemizde en çok kullanılan ulaşım aracıdır otobüsler. Avrupa ve Amerika da hava yolu daha çok kullanılıyor olsa da ülkemizde son yıllarda artmasına rağmen hava yolu ulaşımı hak ettiği yeri alamadı. Bunun bir çok sebebi var tabi ki;

  • hava alanlarının son senelerde çoğalması
  • fiyatların pahalı olması
  • insanımızın havada kendini güvende hissetmemesi

bular gibi bazı sebeplerden dolayı. Bize kalan kara yolu ulaşımı. Otobüsler haricinde bir alternatif daha karşımıza çıkıyor Trenler. Ülkemizde hızlı trenler hizmete giriyor olasına rağmen trenlerin en büyük eksisi her yere gitmiyor olması. Bu sebeple elimizde en çok tercih edilen otobüsler kalıyor. Antalya dan Batmana gitmek isteyenlerin çoğunun tercihi Antalya – Batman otobüs bileti almak olacak.

Ucuz bilet almak

Bu işin en büyük püf noktası bileti erken almaktır. Uçak biletinle olduğu kadar ucuzluğu yakalayamasak da biletleri erken alarak daha ucuza alabiliriz. Kalabalık bir aileysek bu işten oldukça karlı çıkabilirsiniz. En uygun zamanı nasıl yakalayabiliriz? İnternetten yapacağınız Antalya – Batman otobüs bileti araması ile karşınıza çıkacak firmalara bakarak en uygun fiyatlı otobüs firmasını tercih edebilirsiniz. Yolculuk tarihinizin belli olması size erken ve çok daha ucuza bilet alma imkanı sunacaktır. Tatil için kalacağınız otelin giriş ve çıkış günlerini biliyorsanız ona göre birkaç ay önceden biletinizi alabilirsiniz. Veya bir eşin dostun düğün tarihi belli ise o tarihe göre biletimizi önceden alabiliriz.

Otobüste rahat yolculuk

Otobüs yolculuğunda bir çok kişinin dikkat ettiği bazı tercihler vardır. Bir çok insan cam kenarında yolculuk yapmayı sever. Tabi boyunuz ve bacaklarınız çok uzun değilse. Eğer Boyunuz ve bacaklarınız uzunsa kesinlikle koridor tarafından koltuk almanızı tercih ederiz. Antalya – Batman otobüs bileti ile yolculuk yapıyorsanız o kadar yolu sıkışık sıkışık gitmek istemezsiniz. Yeni otobüslerin rahatlığından dolayı artık pek bir önemi kalmasa da insanımızın dikkat ettiği ikinci bir nokta teker üstü olmamasıdır. Eskiden yoldaki iniş çıkışları engebeleri ilk ve en çok hisseden yolcu teker üstünde oturan yolcular olurdu.

ANTALYA->BATMAN

00 saat

90 TL

ANTALYA->BATMAN

18sa 30dk

90 TL

ANTALYA->BATMAN

18sa 30dk

90 TL

ANTALYA->BATMAN

20 saat

100 TL

ANTALYA->BATMAN

18sa 30dk

90 TL

ANTALYA->BATMAN

18sa 30dk

90 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi