Antalya - Balıkesir Otobüs Seferi

07 Kasım 2015ANTALYA BALIKESİR OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 67 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6sa 24dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 511 km' dir.

Ucuz Antalya – Balıkesir Otobüs Bileti Bulmak İçin İnternet Sitesine Bakın

Diğer ulaşım araçları ile rekabet halinde olan otobüs firmaları yolcu konforu için her detayı eksiksiz olarak düşünmektedir. Uzun yolculuk sürelerinde bile en rahat şekilde tamamlanacak olan otobüs yolculuklarında en avantajlı durumu ise otobüs bileti fiyatları oluşturmaktadır. Şimdi internet üzerinden sunulan otobüs biletlerinde ise ekstra indirimler ve avantajlar da sunulmaktadır. Antalya – Balıkesir otobüs bileti otobüs firmaları yerine internet sitesi üzerinden yapılan satışlarda daha fazla indirim imkânı olmaktadır.

İnternet Üzerinde Bilet Fiyatları Neden Ucuz Olur

İnternet sitesi üzerinden yapılan Antalya – Balıkesir otobüs bileti fiyatları satışının daha uygun fiyatlarda olmasının birkaç nedeni olmaktadır. Bu nedenler arasında ilk olarak çalışan birinin olmaması vardır. Yani size bilet satmak için mesai harcayan bir kişi yoktur bu da otobüs firması için kardır. Diğer sebep bilet satışı olan bir mekânın olmaması otomatikman giderleri düşürecektir. Ayrıca bilet basımı ve kâğıt masrafları da olmayınca biletler ucuz olmaktadır. Bir de bunun üstüne internet sitesinin sağladığı avantajlar eklenince otobüs bileti daha da ucuz olmaktadır. Ayrıca bilet satışı yapan internet sitesi üzerinden firma ve otobüsler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüsün koltuklarının nasıl olduğu, tek kişi için çift kişilik koltuk imkânının olup olmadığı, otobüsün ikramları ve teknik alt yapısı hakkında bilgi alabilirsiniz. Varış yerinde servislerin kalkış yerleri, saatleri ve güzergâhları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternetten Ucuz Otobüs Bileti Nasıl Alınır

İnternet sitesi üzerinden Antalya – Balıkesir otobüs bileti almak için seyahat etmek istediğiniz firmayı ve hangi sefer saatindeki araçla seyahat etmek istediğinizi belirtmeniz yetecektir. Sistem size direkt olarak o sefer saatindeki boş koltukları çıkaracaktır. Koltuk numaranızı seçtikten sonra bilet alma işleminiz için cep telefonunuza bilgi mesajı gelecektir bu mesajı onayladıktan sonra bilet ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bilet ödemeleri için kredi kartı veya banka havalesi yöntemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi birbirinden değişik para transfer yöntemleri de önermektedir. Hangisi sizin için uygunsa o transfer yöntemini de seçebilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten saniyeler sonra biletiniz mail adresinize gönderilir. Yasal belge niteliğinde olan bu mail içeriği otobüs bileti yerine geçmektedir ve içeriğinde bilette bulunması gereken her şey bulunur. 

ANTALYA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

67 TL

Alanya ->
ANTALYA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

67 TL

ANTALYA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

68 TL

Alanya ->
ANTALYA->BALIKESİR
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

67 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi