Antalya - Aydın Otobüs Seferi

05 Kasım 2015ANTALYA AYDIN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 38 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 5sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 281 km' dir.

En Avantajlı Antalya – Aydın Otobüs Bileti Bulmanın Tek Yolu

Tatil sezonunun bitmesi ve okulların açılış tarihlerinin yaklaşması ile birlikte herkes eski düzenlerine dönmek için dönüş yollarına düştü. Şehirlerarası ulaşım araçları içinde en çok kullanılan araçlar ise bu yıl da değişmedi ve yine otobüsler oldu. Değişmeyen bir başka durum ise otobüs biletlerinin hala internet üzerinden alımlarında ucuz olmasıdır. Antalya – Aydın otobüs bileti için internet alımları normal otobüs firması bilet alımlarından daha ucuza gelmektedir. Üstelik bilet alacağınız internet sitesinde otobüslerin ve firmaların bütün imkânları ve bilgileri de kullanıcılara sunulmaktadır. Varacağınız yerde servis güzergâhları ve saatleri gibi birçok bilgiye tek sayfadan ulaşabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Arasında Uygun Fiyatlı Biletler Bulmak İçin Koşuşturmayın

21. yüzyıl ile birlikte artık her şey internet üzerinden yapılmaktadır. Kişiler internetin sağladığı bu avantajlı dünyadan hizmetlerini daha uygun fiyatlara ve zaman kaybı olmadan alabiliyorlar. Antalya – Aydın otobüs bileti için otogara gidip firmalar arasında koşuşturup uygun saat ve ucuz fiyatlı bilet aramanıza gerek kalmadı. İnternet sitesi üzerinden aradığınız bu imkânı rahatça bulabilirsiniz. Çünkü bu sitede biletler ucuz satıldığı gibi aynı zamanda her firmanın bilgisi de bulunmaktadır. Otobüslerin hangi lüks sınıflarda olduğu, çift kişilik koltuk imkânları olup olmadığı, internet bağlantısı özelliklerinin bulunup bulunmadığı gibi birçok detay hakkında bilgi sahibi olursunuz. Ayrıca yorulmadan ve saatlerce zaman harcamadan oturduğunuz yerden ucuz bilet sahibi olabilirsiniz.

Oturduğunuz Yerden Avantajlı Otobüs Biletlerine Sahip Olun

İnternet sitesi üzerinden Antalya – Aydın otobüs bileti almak için sitede bulunan alana bilet saatinizi ve en uygun fiyat imkânını sunan otobüs firmasını yazmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz sefer saatindeki otobüsün boş koltukları arasından seçim yaparak biletinizi alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi almak için adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Kimlik doğrulama adına cep telefonunuza gelecek bilgi mesajını onayladıktan sonra biletinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bilet ödemesi için isterseniz kredi kartı isterseniz banka havalesi gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca ditenin sunacağı alternatif para transfer yöntemleri de kullanılabilir. Ödemeniz gerçekleştikten saniyeler sonra otobüs biletiniz mail adresinize belge olarak gönderilecektir. Bu belgede bilet üzerinde bulunması gereken tüm bilgiler eksiz olarak bulunacak ve bilet yerine geçecektir. 

ANTALYA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

38 TL

ADANA ->
ANTALYA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

34 TL

ANTALYA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

05sa 30dk

50 TL

ANTALYA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

40 TL

ANTALYA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

40 TL

Alanya ->
ANTALYA->AYDIN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

38 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi