Antalya - Artvin Otobüs Seferi

07 Kasım 2015Antalya – Artvin Otobüs Bileti ile Çok Uygun Fiyatlara Seyahat Edin

Ulaşım araçlarının çeşitlenmesi ile birlikte, en eski ulaşım aracı olan otobüsler, şimdi de en konforlu ve en ucuz seyahat imkânlarını sunmaktadır. Ultra lüks otobüsler, geniş koltuk aralıkları, çift kişilik koltuklar ve birbirinden değişik imkânları ile Antalya – Artvin otobüs bileti en ucuz şekilde internet üzerinden satılmaktadır. İnsanlar artık her kuruşta kar etmenin yollarını aramaktadırlar. Bunun için de otobüs biletlerinde en uygun fiyatlar aranır. Bu uygun otobüs bileti fiyatlarını aramak için ise saatler öncesinden otogara gelerek otobüs firmaları arasında araştırma yapmaktadırlar. Fakat bu çok sağlıklı bir araştırma olmuyor. Ellerindeki ağır bavullar ile bir süre sonra yorgunluktan bu arayıştan vazgeçerek pahalı ucuz bakmayıp otobüs biletini almaktadırlar. Bu şekilde riske girip pahalı otobüs bileti yerine yorulmadan internet üzerinden otobüs biletlerini alabilirsiniz.

Parasının Değerini Bilenlere Uygun Otobüs Biletleri

Otobüs bileti satışı olan internet sitesine girerek alacağınız Antalya – Artvin otobüs bileti hiçbir otobüs firmasında bulamayacağınız kadar ucuz olmaktadır. Çünkü sitede bilet alımlarında kullanıcılarına inanılma imkânlar sunmaktadır. Ayrıca internet sitesi üzerinden bütün otobüs firmaları hakkında geniş bilgi sahibi de olursunuz. Ayrıntılı olarak göreceğiniz bilgi listesinde otobüs firmasının imkânları, otobüslerin kaçıncı sınıf lüks klasmanda olduklarını, otobüste internet bağlantısı olup olmadığın, yolculuk süresince televizyon izleme imkânı gibi birbirinde değişik hizmetler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Üstelik otobüs bileti için hiçbir masraf yapmayan firmalar biletleri bu site üzerinden daha ucuz olarak satmaktadır. Bu yüzden de otobüs bilet fiyatları acentelere göre daha ucuz olmaktadır.

En Karlı Otobüs Biletleri Sadece İnternet Sitelerinde

İnternet üzerinden Antalya – Artvin otobüs bileti için ilk olarak sitede belirtilen şekilde gideceğiniz firmayı ve seyahat etmek istediğiniz saati seçersiniz. Bu seçimden sonra site size belirlediniz sefer saatindeki boş koltukları gösterir. Bu koltuklar arasından seçim yaparak bilet alma işlemine başlamış olursunuz. Bilet almak istediğinizi onaylamak ve kimlik doğrulamak için telefonunuza kısa mesaj olarak onay mesajı gelir. Bu mesaja onay verdiğiniz takdirde biletiniz hazırlanır ve mail adresinize yasal belge formatında gönderilir. Mailinize gelen bu belge bilet formatında tasarlanmış ve her türlü bilgi bu maile eklenmiştir. Bilet ödemesini ise isterseniz kredi kartı ile isterseniz de banka havalesi ile yapabilirsiniz. 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi