Antalya - Ardahan Otobüs Seferi

05 Kasım 2015Antalya – Ardahan otobüs bileti

İnternetten otobüs bileti almak

İnternetin avantajları say say bitmiyor. Otobüs bileti alırken de internetin bu faydalarından yararlanmak söz etmesek olmaz. Günümüzde internet bir çok işi yerimizden kalkmadan yapmamızı sağlıyor. Bunlara internetten market alış-verişi yapmak bile dahil. Aynı şekilde eğer bir kredi kartınız varsa Antalya – Ardahan otobüs bileti almak için kalkıp otobüs firmasının yazıhanesine gitmenize gerek yok. Herhangi bir arama motoruna bulunduğunuz yer ve gideceğiniz yerin yanında otobüs bileti yazarak bir çok otobüs firmasına ulaşabilirsiniz. Aralarında tercih yapabilir. Yolculuk yapacağınız gün ve saati belirleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken otobüs kalkış saatinden biraz önce gidip biletinizi almak. Bu şekilde ciddi bir zaman harcamaktan ve yorulmaktan kurtulabilirsiniz. Terminale gidip yazıhane yazıhane gezip bilet aramaktan bizi kurtaran bu teknoloji için ne kadar şükür etsek az.

İndirimli otobüs bileti almak

Her alanda olduğu gibi otobüs bileti alırken de indirimli almak mümkün. Bazı detayları bilmek ve internetle biraz haşır neşir olmak gerekli. Zaman zaman otobüs firmalarının indirimlerini takip etmek ile işe başlayabilirsiniz. Antalya – Ardahan otobüs biletini ucuza almak için en önemli noktalardan birisi de bileti erken almaktır. Bunun için yolculuk yapacağınız tarihlerin belirli olması size büyük avantaj sağlar. İnternetten yapacağınız ufak bir araştırma ile o tarihlerde en uygun otobüs biletlerini bulabilirsiniz. Otobüs biletini ucuza almak için bir diğer yol. Son anda terminale gidip sıradaki kalkacak olan otobüs kalkmadan kısa bir zaman önce gidip pazarlık etmektir. Zaten otobüs kalkmak üzere ve boş yer varsa işletmeci boş gitmesindense ucuza bilet satmayı düşünebilir. Bu taktiği denemek için büyük markalardan daha çok küçük otobüs firmaları tercih edilmelidir. Bu taktiği deneyen kişilerin bilet bulamama, geç kalma ve normal fiyattan yolculuk yapma ihtimalini göz önünde bulundurmaları gerekir.

Otobüs firmalarında güvenlik

Antalya – Ardahan otobüs bileti alacak iseniz yolculuğun oldukça uzun olması sebebi ile güvenliğe çok daha fazla önem göstermek gerekir. En çok dikkat edilmesi gereken husus ikinci şofördür. Kesintisiz maksimum araç kullanma süresi 4.5 saattir. Bir diğer husus ise araçların bakımıdır. Bu konuda direk gözlemleyemeyeceğimiz için güvenilir firmaları tercih etmek en iyisidir.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi