Antalya - Antalya Otobüs Seferi

07 Kasım 2015Antalya – Antalya Otobüs Bileti İle Ucuz Yolculuklar

Tatil dönüşlerinde insanlar artık harcamalarının son evresine gelir. Harcayacakları miktarlar kısıtlıdır. Bu kısıtlılığın içinde de ne kadar ucuz otobüs bileti bulurlarsa o kadar iyidir. Ucuz otobüs bileti bulmak için de büyük bir telaşla ellerinde ağır bavulları ile otogarların yollarını tutarlar. Otobüs firmaları arasında hummalı bir koşuşturma başlar. Çünkü bütün herkes en ucuz ve en konforlu seyahat edebileceği otobüs biletini aramaktadır. Antalya – Antalya otobüs bileti için bu kadar çabaya ve yorgunluğa gerek yok. İnternet üzerinden alacağınız otobüs biletleri hem daha ucuz hem de en konforlu otobüs firmalarını size tanıtıyor. Birçok insan otogara gidip yorulacağına oturduğu yerden otobüs biletini istediği konfora sahip otobüslerden en ucuz fiyata bilet alarak gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin Her Yerine Uygun Otobüs Biletleri

İnternet üzerinden alınan bilet ile otobüs firmasından alınan bilet arasında ne fark var? Aslında sayılamayacak kadar çok fark var ama birkaçını sıralamak gerekirse şu farklar sayılabilir. Öncelikle internet üzerinden alınan biletler ucuz olmakta ve yorulmadan bu ucuz otobüs biletine sahip olmaktasınız. Antalya – Antalya otobüs bileti alacağınız zaman otobüs firması herhangi bir çalışan kullanmaz. Ayrıca bilet için herhangi bir baskı ve kâğıt masrafı gideri olmaz. Bu masrafların olmaması ise bileti ucuz fiyatlara getirir. Bunun üstüne bir de bilet aldığınız internet sitesinin avantajları ve puanları eklenir, otobüs biletleri neredeyse yarı yarıya alınmış olunur. Ayrıca internet sitesi üzerinden birçok firma hakkında detaylı bilgi sahibi olursunuz. Otobüslerin ne kadar lüks olduğu, internet bağlantısının olup olmadığı, çift kişilik koltuk bulunup bulunmadığı ve otobüsün ikramları hakkında bilgi edinmiş olursunuz.

Otobüs Biletlerine Fazla Ücret Ödeme Devri Kapandı

İnternet üzerinden Antalya – Antalya otobüs bileti nasıl alınmaktadır? İlk önce sitede istediğiniz otobüs firmasını ve sefer saatini seçersiniz. Bu saatte size boş olan koltuklar sıralanır. Bu koltuklardan seçiminizi yaptıktan sonra telefonunuza bilgi mesajı gelir. Bu mesajı onaylarsınız ve bilet alma işleminiz gerçekleşir. Bilet mail adresinize gelir ve yasal belge olarak kabul edilir. Bu gelen belgede ise bilette bulunması gereken bütün bilgiler bulunur. Ödemeler ise kredi kartı veya banka havalesi olur. Bu kadar basit işlemler sonucu sahip olduğunuz ucuz otobüs bileti için kendinizle gurur duyabilirsiniz. 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi