Antalya - Ankara Otobüs Seferi

05 Kasım 2015ANTALYA ANKARA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 50 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 485km' dir.

Antalya – Ankara Otobüs Biletinde İnanılmaz Fiyatlar

Otobüs biletleri için ellerinizde bavullarınızla saatler öncesinden otogarlara gidip firmalar arasında koşturmanıza gerek yok. İnternetin olduğu her yerden rahatça ve en ucuz şekilde otobüs bileti alabilirsiniz. Antalya – Ankara otobüs bileti için en ucuz yöntem internet üzerinden alınan biletlerde mümkün olmaktadır. Malum devir ekonomi devri, ne kadar ucuz bilet bulunursa kişi o kadar kar elde etmiş olur. Bu ucuz bileti bulmak için ise saatler öncesinden otogara gelen insanlar, otobüs firmaları arasında koşuşturmaktadır. Üstelik otobüs firmalarından gerekli indirimi ve bilgiyi de bulamadan yine pahalı bilet almaktadır. Yani bu kadar çabası ve zamanı boşa gitmektedir. Aslında otobüs bileti almak hatta ucuz otobüs bileti almak sanıldığından çok daha kolaydır. Üstelik bu kadar yorulmaya ve beklemeye de gerek yoktur.

Yorulmadan Ve Pahalı Fiyatlar Vermeden Otobüs Biletlerinizi Alabilirsiniz

İnternet üzerinde alacağınız Antalya – Ankara otobüs bileti için internet sistemlerini kullanmanız sizi her zaman karlı konuma getirecektir. Çünkü internet üzerinden alınan biletlerde sadece siz varsınız. Yani bilet kesen bir çalışan olmayacak, biletin basımı için kâğıt masrafı da olmayacak, üstüne üstlük bir de bilet aldığınız sitenin avantajları olacaktır. Bütün bunlar bir araya gelince de otobüs biletleri normalden çok daha ucuza alınabilecektir. Saatler öncesinden otogara gitmeden, beklemeden bütün otobüs firmalarının sağladığı imkânları, yolculuk yapacağınız otobüsün özelliklerini ve ikramlarını, otobüs ile ilgili bütün özellikleri tek tuşla öğrenebileceksiniz.

Bu Bilet Alma Yöntemini Denemediyseniz Zarardasınız Demektir

İnternet üzerinden Antalya – Ankara otobüs bileti almak için ilk olarak sistem üzerinde otobüs sefer saatinizi ve çalışmak istediğiniz otobüs firmasını seçiyorsunuz. Sistem istediğiniz saatte hareket edecek otobüsteki boş koltukları size sunuyor. Bu koltuklar arasından seçim yapıyor ve biletinizi alma işlemine başlıyorsunuz. Bunun için gerekli iletişim numaralarınızı ve adınızı soyadınızı yazıyorsunuz. Akabinde size bir bilgi mesajı geliyor. Bu mesajı onaylıyorsunuz ve bilet alma işleminiz gerçekleşiyor. Bilet ödemesini isterseniz kredi kartı ile isterseniz de banka havalesi ile yapabilirsiniz. Biletiniz ise mail adresinize gelen bir belge oluyor. Bu belgede koltuk numarası, otobüs kalkış saati gibi bilette mevcut olan her bili bulunuyor ve bu belge yasal olarak bilet yerine geçiyor. 

ANTALYA->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

ANTALYA->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

60 TL

ANTALYA->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

60 TL

ANTALYA->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

55 TL

Kemer ->
ANTALYA->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

ANTALYA->ANKARA
OTOBÜS SEFERİ

08sa 30dk

60 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi