Antalya - Amasya Otobüs Seferi

05 Kasım 2015ANTALYA AMASYA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 14sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 830 km' dir.

Antalya – Amasya Otobüs Bileti İle Keyifli Ve Ucuz Yolculuklar

Otobüs biletine otobüs firmalarında alarak zarara girmeyin. Üstelik ucuz bilet bulmak için otobüs firmaları arasında da dolaşıp yorulmanıza gerek kalmadı. Şuan bu sistemi başta öğrenciler olmak üzere herkes kullanmakta ve memnun kalmaktadır. Otobüs firmalarında bulamayacağınız indirimler ve otobüsler hakkında bilgiler bu sistem üzerinde elinizin altında duruyor. Onlarca otobüs firmasının otobüslerinin özelliklerini, ikramlarını, otobüste internet bağlantısı olup olmadığını, koltuk arkası televizyon var mı yok mu, çift kişilik tekli koltuklar bulunuyor, otobüs ekspres olarak mı gidiyor, indiğinizde servisler nerede, güzergâhları neresi gibi onlarca soruya tek tuşla yanıt bulabiliyorsunuz. Bu kadar soruya yanıt bulmanın Antalya – Amasya otobüs bileti için de hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatı sadece burada bulabiliyorsunuz.

En ucuz Otobüs Bileti Sadece İnternet Sitesinde Bulunur

Peki, Antalya – Amasya otobüs bileti neden internet üzerinden ucuz olmaktadır? Çünkü internet üzerinden size bilet satan bir çalışan yok, bilet kesmek için bilgisayar, yazıcı gibi masraflar yok, bileti basmak için kâğıt masrafı yok, üstüne üstlük bir de sitenin avantajlarını eklediniz mi biletler ucuzluyor. Yani aynı konfora başkalarından daha ucuza aldığınız biletlerle sahip oluyorsunuz. Üstelik aldığınız bu biletlerde saat değiştirme, bilet tarihi erteleme, firma değiştirme ve geri iade etme gibi şanslarınız da var. Bilet satışı yapan bir acenteden daha fazla avantaja sahip olmak istiyorsanız seçilecek tek yol internet üzerinden otobüs bileti almaktır.

Eski Pahalı Bilet Alma Yöntemlerini Bir Kenara Bırakın

İnternet üzerinden Antalya – Amasya otobüs bileti almak için ilk olarak size olan otobüs sefer saatini seçiyorsunuz, gitmek istediğiniz otobüs firmasını belirliyorsunuz ve bilet alma işleminiz başlıyor. Bilet alma talebinde bulunduğunuzda iletişim numaranızı, adınızı, soyadınızı ve e – mail adresinizi yazıyorsunuz. Telefonunuza bir bilgi mesajı geliyor. Bu mesajı onaylıyorsunuz ve bilet alma işleminiz tamamlanmış oluyor. Biletiniz mail adresinize saniyeler içinde düşüyor. Mailinize gelen belgede otobüs kalkış saati, peron numarası, koltuk numarası gibi bilette bulunması gereken her bilgi mevcut durumda oluyor. Aldığınız biletin ödemesini ise isterseniz kredi kartı isterseniz banka havalesi ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu ödeme şekillerinin dışında sitenin sunacağı alternatif para transfer yöntemlerini de kullanabilirsiniz. 

ANTALYA->AMASYA

14sa 30dk

70 TL

Alanya ->
ANTALYA->AMASYA

14sa 30dk

73 TL

Alanya ->
ANTALYA->AMASYA

14sa 30dk

60 TL

ANTALYA->AMASYA

14sa 15dk

80 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi