Antalya - Aksaray Otobüs Seferi

27 Ekim 2015Antalya –  Aksaray Otobüs bileti

ANTALYA AKSARAY OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 50TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 457km' dir.

Türkiye'nin yeni illerinden olan Aksaray ilginç yüzey şekilleri kadar tarihsel yapı kalıntıları turizm açısından önem taşıtan illerimizdendir. Doğal güzelliklerinin büyük bölümü orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşan Aksaray gerçekten gezip görülmesi gereken illerimizden biridir Doğal konumun kadar medrese, cami, han, hamam, çarşı gibi tarihi yapıları ile de ünlü olan Aksaray’a gitmek için  artık günler öncesinden otobüs firmalarına giderek bilet rezerve yaptırmanıza  ve almanıza gerek yok. Antalya –  Aksaray  otobüs bileti almanın en kolay yolu u platformda. Üstelik istediğiniz otobüs firmasından istediğiniz tarih aralığına Online olarak otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Antalya –  Aksaray Otobüs Bileti  Nasıl Alınır?

Antalya –  Aksaray otobüs bileti almak için önce arkanıza yaslanın. Önünüze açılan sorgulama ekranından öncelikle koltuğunuzu seçin ve ekran kredi kartına taksit seçenekleri ile aldığınız otobüs biletinin ödemesini yaparak bile alma işleminizi tek tıkla gerçekleştirin.  Ayrıca Aksaray şehri için aldığınız otobüs firmaların otobüs seferleri  gibi bilgileri öğrenerek bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Tarihi bakımından çok zengin bir şehrimiz olan Aksaray otobüs bileti ararken Otobüs seferleri listesinden koltuğunuzu seçebilirsiniz. Siz istediğiniz bir saate tıklayarak İstediğiniz koltuğu seçebilir kredi kartı ile sadece dakikalar içersinden online otobüs bileti alma işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız Antalya’nın en önemli otobüs firmaları ile seyahat etmek ve otobüs biletinizi sorunsuz ve güvenli şekilde satın almak için otobüs firmaları için özel olarak hazırlanan sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Antalya –  Aksaray Otobüs Bileti İçin Sefer Araması

Bu uygulama sayesinde Antalya –  Aksaray  otobüs bileti  alırken seçkin otobüs firmaların listesi, seferler bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca otobüs biletinizin saatini ve gidiş güzergâhınızı belirterek diğer firmalarla karşılaştırma imkânı olarak size sunmaktadır. internetten tek tıkla  Online bilet almanın keyfini çıkarın Sizde hemen şimdi  Aksaray için otobüs seferi araması yapın, sizin için en uygun otobüs biletini seçip hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi almanın keyfini çıkarın. Dahası var önünüze gelen sorgulamam ekranda koltuğunuzu kendiniz seçin ve kredi kartına taksit seçenekleri ile aldığınız otobüs biletinin ödemesini hemen yapın.

ANTALYA->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

50 TL

ANTALYA->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

40 TL

ANTALYA->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

50 TL

ANTALYA->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

48 TL

ANTALYA->AKSARAY
OTOBÜS SEFERİ

08 saat

55 TL
 

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi