Antalya - Ağrı Otobüs Seferi

04 Kasım 2015ANTALYA AĞRI OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 120 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1452 km' dir.

Antalya – Ağrı Otobüs Biletini Avantajlı Seçeneklerle Alın

Gelişen teknolojik dünyada artık her şey daha rahat ve kolay olmaktadır. Eski pahalı alışkanlıklarınızdan vazgeçin ve otobüs biletlerinizi internet üzerinden alın. Üstelik ucuz ucuz otobüs biletleri ile kara geçin. Antalya – Ağrı otobüs bileti için saatler önceden otogara gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden onlarca otobüs firması arasından istediğiniz saat aralığında otobüs bilet almak artık çokal bir hale geldi. Hangi firmanın otobüs bileti daha ucuz, hangi firmanın otobüsleri daha rahat, ikramları daha fazla diye bütün otobüs firmalarını gezip bilgi toplamanıza gerek kalmadı. Artık bu bilgilere tek tuşla ulaşabiliyorsunuz. İnternet üzerinden yapacağınız bilet alma işlemi, sitenin kolay ara yüzü kullanımı ile beş dakikanızı bile almayacak.

Bilet Almayı Sorun Olmaktan Çıkaran İnternet Sitesi

İnternet üzerinden nasıl Antalya – Ağrı otobüs bileti alınır? İlk olarak internet sitesine girerek gideceğiniz firmayı seçiyorsunuz. Firmayı seçtikten sonra ise gideceğiniz saat dilimini seçiyorsunuz. Sistem otomatik olarak seçtiğiniz sefer saatinde, otobüsteki boş koltukları sıralıyor. Eğer seçtiğiniz otobüs firmasında istediğiniz saatteki otobüs seferinde boş koltuk kalmadıysa size başka firmalar öneriyor. Üstelik bu firmalardaki otobüslerin lüks mü, ikramları nasıl, internet bağlantısı var mı, koltukları çift kişilik mi? Aklınıza takılacak onlarca soruya da tek sayfada yanıt buluyorsunuz. Bu siteden yorulmadan aldığınız otobüs biletleri bir de indirimli olmaktadır. Çünkü bilet işlemleri için çalışan hizmeti almadınız, bilet kesilme masrafı olmadı, sitenin sağladığı avantaj da cabası oldu.

Başka Yerde Bulamayacağınız Uygun Otobüs Biletleri

İnternet sistemi üzerinden alacağınız Antalya – Ağrı otobüs bileti için bilet işlemlerinizi tamamladıktan sonra cep telefonunuza bir bilgi mesajı geliyor. Bu bilgi mesajını onaylayıp gönderdikten sonra biletiniz hazırlanmış oluyor. Bilet yerine geçecek olan belge mail adresinize geliyor. Gelen bu belgede ise otobüsün sefer sayısı, peron numarası ve koltuk numarası gibi bilette bulunması gereken her bilgi bulunuyor. Biletin ödemesi için ise isterseniz kredi kartı ile ödeme yapın isterseniz de banka havalesini tercih edin. İsterseniz sitenin sunacağı farklı para transfer yollarından birini de seçebilirsiniz. Biletinizi alıp ücretini ödedikten sonra otobüs sefer saatinden yarım saat önce otogarda olmanız yeterlidir. İyi yolculuklar… 

ANTALYA->AĞRI
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

120 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi