Antalya - Afyonkarahisar Otobüs Seferi

05 Kasım 2015ANTALYA AFYON OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 34 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 4 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 292 km' dir.

Antalya – Afyon Otobüs Bileti İle Seyahat Masrafları Yok Denecek Kadar Az Oluyor

Bütün bir yılın yorgunluğunu güzel bir tatille attınız ve şimdi geri dönüş vakti. Peki, otobüs bileti almak için çekeceğiniz yorgunluk ne olacak? Tek sorun bu olsun çünkü bu sorunun çaresi var. İnternet üzerinden otobüs bileti almak bilet alma seçenekleri içinde hem en kolay yol hem de en avantajlı yol olmaktadır. Antalya – Afyon otobüs bileti almak için saatlerce otobüs firmaları arasında mekik dokumanıza gerek yok. Çünkü insanlar otobüs bilet fiyatları en uygun olan otobüs firmalarını seçmek isterler. Bunun için de bir sürü otobüs firması arasında gezer ve en uygun bileti bulmaya çalışırlar. İşte size bir sürü otobüs firması ve bilet fiyatlarını sunan sistem elinizin altında.

Seyahatleriniz Hakkında Her Bilgiye Kolayca Ulaşın

İnternet sitesine girip de Antalya – Afyon otobüs bileti için hangi saat ve hangi firma ile gitmek istediğinizi belirtiğinizde onlarca seçenek çıkacak karşınıza. Otobüs firmasının sunduğu hizmetler, gideceğiniz otobüsün konforu ve özellikleri, varacağınız yerdeki servis saatleri ve güzergâhları gibi birbirinden farklı bilgileri tek sayfada bulabileceksiniz. Ayrıca gideceğiniz saatte istediğiniz firmada yer yoksa sistem size başka otobüs firmalarının seferlerini de sunacaktır. İçinden en avantajlı olanı seçerek seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internet sitesinin anlaşması gereği sunacağı bilet fiyat avantajları da cabası olacak. Bu sistem sayesinde herkesten farklı fiyatta seyahat etmeniz mümkün olacak.

İnternet Olan Her Yerden Otobüs Bileti Alabilirsiniz

İnternet sistemi üzerinden alacağınız Antalya – Afyon otobüs bileti için sayfaya sadece gideceğiniz saat dilimini ve otobüs firmasını yazmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz koltuk numarasını seçtikten sonra bilet almak için onay verebilirsiniz. Bu onayınızın ardın cep telefonunuza bir bilgi mesajı gelecektir. Bu bilgi mesajı doğrultusunda işleminize devam ederek biletinizi alabilirsiniz. Otobüs biletiniz, mail olarak adresinize gelecektir. Mail adresinizdeki belgede otobüs kalkış saati, otobüsün bulunduğu peron, koltuk numarası gibi bilgiler yer alacaktır. Yani gerçek bir bilette ne varsa bu mailinize gelecek olan belgede de aynı bilgiler bulunacaktır. Aldığınız biletin ödemesi için ise ister kredi kartı, isterseniz banka havale yolunu deneyebilirsiniz. Bu ödeme seçeneklerinin dışında onlara para transfer yöntemlerinden birini de seçme şansınız var. 

ANTALYA->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

34 TL

ANTALYA->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

04sa 30dk

34 TL

ANTALYA->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

05 saat

34 TL

ANTALYA->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

04sa 45dk

34 TL

ANTALYA->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

04sa 45dk

34 TL

Kemer ->
ANTALYA->AFYON
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

30 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi