Antalya - Adıyaman Otobüs Seferi

07 Kasım 2015ANTALYA ADIYAMAN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 75 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 13sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 942 km' dir.

Antalya – Adıyaman Otobüs Bileti İle Seyahat Masraflarınız Minimum Seviyelerde

Otobüs biletini en kolay almanın yolu internet üzerinden avantajlı bilet almaktır. Modern insan artık zamanını değerli kullanmak adına her işlemini internet üzerinden yapmaktadır. Bilet alma işlemini neden yapmasın? Üstelik internet üzerinden alınan bu kadar avantajlı ve normal bilet almaya göre daha ucuzken. İnsanlar ucuz bilet bulmak adına saatler öncesinden otogarlara giderek otobüs firmaları arasında koşturuyorlar. İnternet üzerinden alınan biletlerde yorulmak yok. Tek tuşla onlarca otobüs firması ve bilet fiyat seçenekleri karşınıza çıkıyor. Size sadece bunlar arasından seçim yapmak kalıyor. Mesela Antalya – Adıyaman otobüs bileti için bu sistemin sunduğu fiyat avantajından daha avantajlı bilet fiyatı sunacak hiçbir yer yok.

Başka Yerde Bu Kadar Avantajlı Bilet Bulma İmkanı Yok

 İnternet sistemi üzerinden Antalya – Adıyaman otobüs bileti almak neden ucuz? Çünkü bu sistemde bilet işlemlerini online olarak yapan sizsiniz. Yani bilet kesen bir personel yok, bilet basmak için bir bilgisayara, yazıcıya ve kâğıda ihtiyaç yok. Tüm bunlar birleşince de otobüs bileti normalden daha ucuza gelmektedir. Üstelik bir de bilet aldığınız sitenin promosyonu bunların üstüne eklenince bilet fiyatları neredeyse yarı yarıya düşüyor. İnternet üzerinden bilet almanın diğer avantajı ise yolculuk konforu açısından önem arz etmektedir. Otobüs firmaları artık seyahatlerin gerçekleştiği otobüsleri son sistem teknolojiler ile donatmaktadır. Üstelik yolcunun rahatı için her şeyi düşünmekteler. Sistem üzerinden seçeceğiniz otobüs firmasının otobüsü lüks mü, ultra lüks mü, ikram seçenekleri neler, kablosuz internet bağlantısı var mı, yolculuk boyunca televizyon izleniyor mu koltukları iki kişilik mi, tek kişilik cam kenarı koltuğu var mı? Gibi bütün sorularınızın cevaplarını bulabiliyorsunuz.

Hem Zamandan Hem de Fiyattan Kazanmanın Yolu

İnternet sisteminden Antalya – Adıyaman otobüs bileti almak için ilk olarak hangi saat diliminde ve hangi firma ile yolculuk yapacağınızı belirliyorsunuz. Bu belirlediğiniz kriterler üzerinden cep telefonunuza bir bilgi mesajı geliyor. Bu mesajı onayladığınızda bilet alma işleminiz gerçekleşmiş oluyor. Bilet yerine geçecek olan belge, mail adresinize geliyor. Mail adresinize gelen içerikte, koltuk numarası, sefer saati, araç plakası, peron numarası gibi bilette bulunması gereken her şe bulunuyor. Biletin ücretini ise ister kredi kartı ile isterseniz banka havalesi ile gerçekleştirebiliyorsunuz. 

21:30

Fethiye ->
ANTALYA->ADIYAMAN
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

75 TL

21:30

ANTALYA->ADIYAMAN
OTOBÜS SEFERİ

13sa 30dk

70 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi