Antalya - Adana Otobüs Seferi

03 Kasım 2015ANTALYA ADANA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 55 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 9 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 646 km' dir.

Antalya – Adana Otobüs Bileti Almanın En Ucuz Yolu

Tatil sezonun bittiği şu günlerde insanlar artık evlerine dönüş hazırlıklarına başladılar.  İster bilgisayardan isterseniz akıllı telefonlar üzerinden bilet alma avantajı. Antalya – Adana otobüs bileti için saatlerinizi otobüs firmaları arasında harcamayın. Bir tıkla onlarca otobüs firması ve bilet fiyat tarifeleri elinizin altında olsun. Üstelik normal biletlerden daha ucuz şekilde bilet almak mümkündür. Çünkü internet üzerinden alınan biletlerde personel hizmeti yok, kâğıt masrafı yok. Bu masrafların olmaması ise biletleri daha ucuz hale getirmektedir. Yorulmadan otobüs bileti almanın en keyifli hali internet üzerinden bilet almaktır.

Otogarlarda Saatlerce Bilet Almak İçin Uğraşmayın

İnternet üzerinden Antalya – Adana otobüs bileti için sisteme girmeniz ve hangi saat aralığında hangi firma ile yolculuk yapacağınızı seçmeniz yetecektir. Aradığınız firmada istediğiniz saat aralığında boş koltuk yoksa sistem size istediğiniz saat dilimindeki boş otobüslerdeki uygun koltuklar hakkında bilgi verecektir. Ulaşım araçlarının çeşitlenmesi ile birlikte otobüs firmaları da birbirinden farklı avantajlar ve konforlu seyahatler sunmaktadır. Gideceğiniz otobüsün lüks, ultra lüks, yolculuk boyunca televizyon izleme imkânı, kablosuz internet bağlantısı ve ikram seçenekleri arasında bilgi almanız mümkündür. Üstelik ineceğiniz yerdeki servis saatleri ve güzergâhları da belirtilmiştir. Bütün yolculuğunuzun sıkıntısız geçmesi için önceden her bilgi verilmektedir. Bu sayede de yolculuk hakkında detaylı bir bilgi edinmiş olmaktasınız.

Biletlerinizi Kendiniz Alın Daha ucuza Gelsin

Otobüs firmaları arasında seçiminizi yapıp, istediğiniz sefer saatini seçtikten sonra bilet alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Antalya –Adana otobüs bileti almak için ilk olarak telefonunuza bir kısa mesaj gelecektir. Bu mesajı onayladıktan sonra bilet alma işleminiz tamamlanacaktır. Biletiniz saniyeler içinde mail adresinize gelecektir. Mailinizdeki bilgi içerisinde otobüsün kalkış saati, koltuk numaranız ve otobüsün bulunduğu peron numarası gibi bilette bulunması gereken her bilgi bulunacaktır. Muavinin bilet görme isteğinde bu maili göstermeniz yetecektir. Aldığınız biletin ödemesini isterseniz kredi kartı ile isterseniz banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Bütün bu ödemelerin dışında birden fazla para gönderme yolunu da deneyebilirsiniz. Bu sistem sayesinde otobüs firmaları arasında koşturarak kendinizi yormayın. Bilet alma süreniz kısa olsun, kendinize ayırdığınız vakitler uzun… 

ANTALYA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

55 TL

ANTALYA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

55 TL

ANTALYA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

55 TL

ANTALYA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

09 saat

55 TL

ANTALYA->ADANA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

55 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi