Ankara - Van Otobüs Seferi

20 Ekim 2015Ankara –Van Otobüs Bileti

Ankara –Van Otobüs Bileti Neden İnternetten Alınmalı

İnternet üzerinde alışveriş yapmak her yönden daha avantajlı olmaktadır. Bunların ilki de evinizde kahvenizi yudumlarken hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan biletinizi satın alabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Eğer Ankara –Van otobüs bileti internet üzerinden alınırsa bilet sorgulama işlemiyle bütün firmalara ait bilet detayları bir ekranda önünüze gelebilir ve size en uygun seçimi yaparak satın alabilirsiniz. Bu sebeple bilet gişelerini gezerek en uygun fiyatlı bileti aramaktansa tek bir ekrandan bütün firmaların bilet fiyatlarına dâhil detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Biletinizi internet ayrıcalıklarıyla alarak gişelerde sıra beklemekten kurtulabilirsiniz.

Ankara –Van Otobüs Bileti Avantajları

Van iline uçakla gitmektense 1254 kilometre yolu tadını çıkararak otobüs ile gitmelisiniz. Böylelikle uçaktaki insanların kasıntı havasından kurtulacak ve daha samimi bir ortamda seyahat edebileceksiniz. Ekonomik olarak da Ankara –Van otobüs bileti size uçak biletinden daha ucuza gelecek ve bu sayede varacağınız yere daha hesaplı bir şekilde varmış olacaksınız. Otobüsle yolculuğun en güzel kısmı ise pencere kenarında bir bilet alıp yeni yerler görerek seyahatinizi eğlenceli hale getirebileceksiniz. Kuş bakışı bakmadan her yeri yaşayarak ve seyrederek yolculuk yapacaksınız ve böylece yolculuğun tadına varacaksınız. Uzun bir yolculuk sonrasında varma mutluluğunu yaşayacak ve böylece rahat bir nefes alacaksınız.

Neden Otobüs Seyahati?

Otobüs bileti almak size maddi yönden çok daha avantajlı olmaktadır. Bununla birlikte otobüs bileti alırsanız yol süresi boyunca kendinizle baş başa kalacak ve isterseniz kitap okuyarak bilginize bilgi ekleyecek isterseniz de otobüs koltuklarının arkasında bulunan mini televizyonlardan filmler izleyerek film kültürünü geliştirebileceksiniz. Film izleyerek yolculuğu daha eğlenceli hale getirecek ve size işkence olan şehirlerarası yolculuğu beklide bir eğlence haline getireceksiniz. Gelişen teknolojiyle birçok otobüste bulunan wi-fi özelliğiyle ücretsiz olarak yol boyunca internette de gezinebileceksiniz. Ankara –Van otobüs bileti alarak sizde yol boyu eğlenceli vakit geçirebilir veya kendinize zaman ayırarak düşünmeniz gereken şeyleri yolculukta düşünebilirsiniz. Bir bilet alarak hemen seyahate başlayabilir ve kendinizle baş başa kalabilirsiniz.

ANKARA->VAN
OTOBÜS SEFERİ

20sa 15dk

70 TL

ANKARA->VAN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

70 TL

ANKARA->VAN
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

70 TL

ANKARA->VAN
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

70 TL

ANKARA->VAN
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

70 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi