Ankara - Uşak Otobüs Seferi

21 Ekim 2015Ankara – Uşak Otobüs Bileti

ANKARA UŞAK OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 45TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 399 km' dir.

Ankara – Uşak Otobüs Bileti Avantajları

Eğer Ankara’dan Uşak iline seyahat edecekseniz. 370 kilometrelik bu yolu seyahat etmek uçak kullanmaktansa otobüs kullanmanız daha avantajlıdır. Bunun tabi ki ilk sebebi uçak biletlerinin çok pahalı olmasıdır. İkinci sebebi ise uçak seferlerinin aynı ile sık aralıklarla olmadığından dolayı sefer saatini beklemeniz olacaktır. Bunun yerine bir Ankara – Uşak otobüs bileti alarak daha hızlı seyahat edebilirsiniz. Sık olmayan sefer saatlerini 5-6 saat beklemek yerine bu süre zarfınca otobüs ile varacağınız yere ulaşabilirsiniz. Ayriyeten pahalı uçak biletine de boş yere fazladan para vermeyecek ve aynı zaman dilim içerisinde varacağınız yere yine varacaksınız.

Ankara – Uşak Otobüs Bileti Bagaj İmkânı

Ankara – Uşak arasını uçak ile gitmektense otobüs ile çok daha kolaylıkla gidebilirsiniz. Eğer ekonomiye önem veren ve fazla masraftan kaçınan bir bireyseniz otobüs kullanmak sizin için daha avantajlı olacaktır. Aileler ve öğrenciler memleket dönüşünde çok fazla bagaja sahiptirler. Uçak kullanımına ayriyeten bagaja bile para verirken otobüste bu durum çok daha ucuza gelecek ve aşırı abartılı bagajınız olmadığı sürece kimse sizden ücret istemeyecektir. Aşırı abartılı bagajınız olsa bile uçakta ek olarak 2-3 kilogram götüreceğiniz ücrete bagajlarınızın hepsini otobüsle götürmeniz mümkündür. Bir Ankara – Uşak otobüs bileti alırsanız sizde bagaj ücretine bile neredeyse bir bilet parası dökmek zorunda kalmayacaksınız.

Ankara – Uşak Otobüs Bileti Nerden Alınır

Ankara – Uşak otobüs biletini bilet gişelerinden alabileceğiniz gibi internet üzerinden de alabilirsiniz. İnternet üzerinden alınan biletler çok daha ayrıcalıklıdır. Bunun ilk sebebi internet üzerinden aldığınız biletlerde ayriyeten bir yere gitmeniz gerekmediğinden ayrı bir ulaşım ücreti ödemezsiniz. Başka bir sebebi ise bu biletleri sistem üzerinden direk aldığınızdan gişe personelinin bileti iki kişiye satması gibi kötü bir durumla karşılaşma ihtimaliniz olmamaktadır. Diğer bir sebep ise internet üzerinden alabileceğiniz biletleri kredi kartınızla da alabilir ve taksit yaptırma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Bütün bu sebeplerden bilet almak için internetin kullanılması daha mantıklıdır. Ayriyeten bilet firmalarının kampanyalarını internette bulabilir ve biletinizi daha ucuza alabilirsiniz.

ANKARA->UŞAK

05 saat

45 TL

ANKARA->UŞAK

06sa 30dk

45 TL

NAHCIVAN ->
ANKARA->UŞAK

06 saat

45 TL

Hopa ->
ANKARA->UŞAK

06 saat

40 TL

Kosor ->
ANKARA->UŞAK

05sa 30dk

35 TL

ANKARA->UŞAK

04sa 59dk

45 TL

 

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi